Életkörülmények korlátozása felmondási idő alatt


MajorDomus # 2015.07.03. 22:57

Így van. Ne engedd be!
Ha erőlködik a jelentsd fel birtokhaboritás miatt. Még él a szerzõdésed.

gyuri860213 # 2015.07.02. 08:50

Tisztelt Szakértők

A lakástulajdonos írásban felmondta a bérleti szerződést és egyúttal közölte, hogy 4 nap múlva Felújítási és helyreállítási munkálatokat
folytatnak majd végezni aminek a várható időtartam 1 hónap legalább,ez idő alatt nem áll módjában biztosítani a fürdő és wc használatát. Mivel nem
állapotmegóvó vagy életveszélyt okozó hibát hárítanak el, úgy vélem nem vagyok köteles elfogadni a nem tervezett felújítási/korszerűsítési
munkálatokat. Jogomban áll megtagadni a tulajdonos bejárását ha legutóbb 5 nappal ezelőtt járt az ingatlanban? A bérleti szerződésben 30
napos felmondási időt garantál. A bérleti díjat mindig időben fizettem,elmaradásom vagy károkozásból fakadó követelése nincs. A fürdő és
illemhely nem amortizálódott a bérlés ideje alatt, így az állapotmegóvó, karbantartási munkálatok is jogszerűtlenek véleményem szerint. Korlátozhatja a normál életkörülményeket azáltal hogy szétbontja a fürdőt és a wc-t? Úgy tudom hogy a felmondási idő alatt is garantálnia kell a bérleti szerződésben foglalt körülményeket/feltételeket. Köszönöm.