Nem hajlandó kiköltözni, mit tehetek?


Attila111111 (törölt felhasználó) # 2016.09.02. 08:16

:)
Nincs mit, ez csak természetes!

Dr.Attika # 2016.09.02. 08:03

Druszám!
Köszönjük az elismerő szavakat.

Attila111111 (törölt felhasználó) # 2016.09.02. 07:30

Zöldövezeti11!

Ügyes vagy! Remélem az ecseteket jól kimostad. :)

Bundori!

Igazad van ez a fórum másról szól. Itt mindnyájan emberek vagyunk és mindenkinek vannak véleményeik, még ha próbálja is azokat néha titkolni. Szeretek ide járni, mert itt szerencsére értelmes emberek vannak és segítenek önzetlenül mások baján. Sokat lehet erről a fórumról tanulni.
Kicsit beenged minket a kérdező intimitásába, hogy leírja kérdéseit.Itt vannak családi ügyek, céges meg minden és ettől az egész élet privát gondjaira is rálátni egy picit. Ez a fórum egy kicsit amolyan valóvilág csak írásos formájában.

Kedves Ügyvédek, segítők!
Nagyon dicséretes és őszintén tiszteletreméltó ahogyan nap mint nap kitartóan segítetek itt mindenkin. Pedig látom, hogy mennyire nem könnyű ez, hiszen sajnos sokan vannak akik nehezen értelmezik a válaszokat.
Ezek szép, nagyon szép dolgok!

Zöldövezeti11 # 2016.09.02. 06:55

Attila111111
#
 

2016.09.01. 12:01

A mázolás sikerült. Elégedett vagyok vele.

bundori # 2016.09.02. 04:30

Most komolyan, itt családi megbeszélde van? Vagy hová tévedtem?

Attila111111 (törölt felhasználó) # 2016.09.01. 13:52

Ius Latratus!

Szerencsére teljesen rendben vagyok. Eddig se voltam depis, csak kiírom magamból ami zavar, korábban is így tettem. Nem szeretnék továbbtanulni, mert szerencsére leköt a munkám, a család, rokonok, barátok stb. Persze sok könyvet olvasok, meg netezek. Bakancslistámon az egyik pont úgy szól, hogy a fiaim legyenek diplomás, sikeres emberek. Eddig egyiknek sikerült , most fog neki az egyetemnek a másik. Klasszak a srácaim, ennek örülök!
Azért köszi, hogy próbálsz segíteni, vannak még rendes, figyelmes emberek.
Szép napot Neked, szia

ius latratus # 2016.09.01. 13:07

Off

Attila!

Hallgass egy kis Rock'n Rollt, ez az emós depresszió tizenéveseknek sem áll már jól.
Dobj fel egy régi Tankcsapda lemezt, aztán iratkozz be egy gimnáziumba, lesz dolgod is, s nem érsz majd rá a politikát okolni azért, amit magadnak kell megoldanod. Persze, tudom én, így egyszerűbb.

On

Attila111111 (törölt felhasználó) # 2016.09.01. 10:01

Jó munkát Neked a festéshez Zöldövezeti11!

Attila111111 (törölt felhasználó) # 2016.09.01. 10:00

Persze mindenhez hozzá lehet szokni, ez is igaz. Nem baj, jó ez így gyerekek. Szevasztok!

Attila111111 (törölt felhasználó) # 2016.09.01. 09:54

Wers és Zöldövezeti11!

Alapjában véve pozitív ember vagyok, csak rájöttem, hogy egyes dolgok miként működnek. SAJNOS! Erre mondom, sokszor jobb hülyén meghalni. Azt nagyon nem tudom tolerálni ha pofámba hazudnak és még ennek tetejében hülyének is néznek.
Sokan úgy vannak ezzel, hogy leszarja és csak a saját piciny életével foglalkozik, csak azt elfelejtik, hogy a saját és környezetük jövőjét nem tudja teljes mértékben befolyásolni.
Azért az önzőségnek is van határa!

Szerintetek az nagyon jó és egészséges, hogy családok szakadnak szét???? Fiatal huszonévesek elhagyják a szülői otthont, mert a jelen kormány is egy impotens??? (Előző is az volt!) Kár finomítani a dolgokon Zöldövezeti, mert sajnos eléggé drámai a helyzet, de látom a kutyát se érdekli.
Ismerek olyan családot, ahol az apa Franciaországban fodrászkodik, Anya Ausztriában ápoló és a két gyerek itthon tanulnak 16-18 évesek, szerencsére ügyesen megállják a helyüket. Szerintetek ez így teljesen okés???? Basszus ezeknél a skype jelenti a családot. ÉBRESZTŐ!!!

wers # 2016.09.01. 09:37

A kérdésem Attilához szólt, Zöldövezeti úgy látom, kb. ugyanazt kérdezi.

wers # 2016.09.01. 09:29

Fordult már elő veled, hogy a jót is megláttad valamiben?

Zöldövezeti11 # 2016.09.01. 09:26

Megismétlem A... -hoz irányított intésemet / 2016.08.30. 19:49 / :

Azért ennyire sötéten nem kell látni a helyzetet.

Ma du. megyek mázolni, így elvettem annak a festőmázoló fiatalembernek a munkáját !

Egy példa frissen végzett festő-mázoló fiatalról. Vidéken ahol ő és szülei élnek nincs erre igény”.
van benne valami. Én is sk. végzem a mázolói munkákat. Igaz nem olyan szép mint a mestereké, de hát nekem megfelel.

Ebből megélni kemény lenne.

Attila111111 (törölt felhasználó) # 2016.09.01. 09:23

Megtarthatja magának az ajándékot, mert lassan a kutyának se kell. :)

wers # 2016.09.01. 07:24

Aki ajándékot ad, miért ne köthetné a saját feltételeihez?

Olyan soha nem lesz, hogy mindenkinek megfeleljen, bármiről is legyen szó. Mindig lesznek, akiknek nem tetszik.

Attila111111 (törölt felhasználó) # 2016.09.01. 06:25

Azért az nem világos,hogy miért 100 km-ben jelölték meg a munkahely és lakcím közötti távot, mint lakás bérleti díjhoz kapható támogatáshoz. Miért nem 50? Valahogy mindig olyan okosan beillesztenek egy egy pontocskát a törvényhez, hogy emiatt kiessél belőle. Miért csak egy évig járna és utána mi lesz? Na mindegy nem rugózom ezen, de ez sem jó így.

Szép napot Nektek jogászkodók!

Súgás # 2016.08.31. 20:54

Vannak cégek akik ezzel foglalkoznak vagy közvetítenek!

Attila111111 (törölt felhasználó) # 2016.08.31. 20:01

Azért azt titkon remélem, hogy KBS nagyobb politikusi pályát fog befutni és bekerül a parlamentbe. Talán lesz akkora ambíciója, kitartása, hogy kiharcol valamit az ifjúság jövőjéért, fiatal családokért, hogy itt maradjanak ebben a gyönyörű országban, ahol a világon itt élnek a legszebb lányok, anyák, nagymamák! Drukkolok neki!

wers # 2016.08.31. 19:31

de azért remélem lejött az üzenetem :))

Attila111111 (törölt felhasználó) # 2016.08.31. 19:19

wers, nem tudom, hogy miből szűrtél le ilyen hülyeséget,hogy politikai célzattal írtam amit írtam, de ha ezt komolyan gondoltad, akkor nagyon vakvágányon vagy! Nekem lennének politikai ambícióim?? Rég nevettem ezen. Értem én a viccet, ezért a részedről poénnak vettem.

wers # 2016.08.31. 18:12

Attila111111, tehát nincsenek ilyen ambícióid. Pedig az leglább mentség lett volna. Nekem úgy tünt, itt gyakorlod, velünk teszteled a választási beszédedet. A magam részéről, nekem nem jön be. Ez nem az a fórum, így megvitatni sincs kedvem.
Egyébként én is fizetős voltam, bár (gyanítom, említenem is szükségtelen) nem jogiegyetemen.

Attila111111 (törölt felhasználó) # 2016.08.31. 16:15

Neked is gratulálok a diplomádhoz. Örülök, hogy Te is látod az elcseszett törvényeket. A jövőépítést 2001 év óta elcseszték, amikor bevezették a diákhitelt és folyamatosan emeltebb pontszámokkal csökkentik az ingyenességet. Igenis minden diáknak INGYENESSÉ kell tenni az első diploma szerzését, mert a jövőépítés alapkõve a fiatalság kezében van. Ma idehaza nincs élettér a fiataloknak, nem tudnak annyi bért keresni, hogy abból ne a szüleire, nagyszüleire támaszkodjon. Ezidáig a rokonságom negyede lelépett kūlföldre, talán ők sem így képzelték.

ius latratus # 2016.08.31. 14:14

Off

Nincsenek erre ambícióim, már csak a szakmunkás végzettségem okán sem lehetséges, pedig bőven lennének ötleteim.

Ez meg aztán tényleg tévedés. De a lényege a nagy OFF-os hozzászólásomnak az, hogy -kapaszkodj meg, Attila-, én is szakmunkásképzőben kezdtem, majd saját erőből gimnáziumi érettségi, s szintén saját erőből az egyetem. Mindenért megfizettem, ahogy a legtöbb, általad egy kalap alá vett jogász/joghallgató is. Hadd ne kelljen találgatásokba bocsátkoznom, de szerintem több a levelező tagozaton, költségtérítéssel végzett jogász, mint az általad megvetett állami finanszírozási helyre bekerült. (különösen az utóbbi évek elcseszett, s valóban a joghallgatókat (is) sújtó kormányzati intézkedésnek hála ,-de ebbe ne menjünk bele)
Szóval: nem ingyen élvezi itt a többség semminek az előnyét, Attila, hanem megdolgozott, megfizetett érte.

ON

limma # 2016.08.31. 12:29

mi bajod lehet ebből?

limma # 2016.08.31. 12:28

ezt a kiteszem, es zarcsere cuccot pedig egyik jogasz sem javasolta, mert abbol meg nekem lehet bajom.