Telkemre hordott szemet


Immaculata # 2016.09.18. 06:42

Fordulj ügyvédhez, de minél hamarabb.

Beáta0907 # 2016.09.17. 16:35

Érdeklődnék ,tud e valaki segiteni abban az ugyben hogy van egy telkunk ahová egyszer házat szeretnénk épiteni de meg csak a fuvet járunk le vágni!Sajnos a szomszed telket eladták egy epitetőnek aki a foldjet es a beton darabjait rá hordta a mi telkunkrre amit sajnos csak kesobb vettunk eszre es már nem sima egyenletes foldunk volt hanem 2 m es fold kupacok es beton tormelekek teherauto által hagyott olaj foltok es sajnos nem maradt meg a gyonyoru füvünk amit szépen apoltunk pipacsokkal!Képem is van rola !A problémám a kovetkezo idén áprilisba mikor nem voltunk itthon kikuldtunk valakit ohgy vágja le a füvet sajnos nem ismert rá a telkunkre pedig már volt velunk ott annyi változás tortent igy hivott minket hogy nem tudja levágni a füvet mert egy sima terulet nincs rajta es fű is alig!Felszolitottuk oket ahogy metudtuk hogy kap rá 1 hetet hoy el tuntesse de sajnos annak se tett eleget sot egymasra kente a ket epitető hogy a masik volt!Sajnos hetekig hivtuk figyeltuk van e változás de sajnos nem volt!A fold kupacot el vitték juniusra de nem volt hajlando fuvet ultetni és a telefon beszélgetés nagyon csunyán el kuldtek azota oktober van es sajnos megláttuk azt amit nem akartunk már nem hogy fű meg beton darabok de már soder kovek fold kupacok is vannak!Nem tudom hova kell mennem de az onkormányzatot biztos megkeresem hisz normálisan nem tudtuk elintézni es nem akarnak eleget tenni a kéréseinknek!Ugy dontottem feljelentem csak nem tudom hol van ahol hatasos lenne es minél hamarabb torténne valami!Ködbért kell e érte kérnem vagy sem? Az a legfurcsább hogy kozolte velem a szomszéd épiteto hogy keresett engem hogy engedélyt kérjen és nem tudták meg modani a foldhivatalban de ha már beszélunk akkor ne e adom el neki a foldet? Nem értek semmit es segitségre van szukségem hova kell forduljak mert oket hiába hivom!kérem segitsenek!Köszönöm!Várom válaszokat!