MÁV Biztosító


Kovács_Béla_Sándor # 2008.07.26. 17:41

Tájékozatlan vaklárma; hangulatkeltés... Kell ez?

suzuimy # 2008.07.26. 17:17

Erre Én is kiváncsi lennék....

Miért nem lehet bíztosítót váltani, ha véletlenül kárt okoznák, és méga végén Nekem kellene kifízetnem a kárt?(akkor hiába fizettem be anegyedéves díjat, szolgáltatást nem kapok érte?)

Miért van a MABISZ? Nem az iylen esetekre? Tudtommal a biztosítók az ügyfelek után Nekik fizet X összeget, és Ők állják azokat a károkat, amiket nem tudnak behajtani máshogy....

Ha tudták, hogy ez lessz miért nem vonták be azonnal a müködési engedélyt, és miért nem kötelezték a tagokat azonnali bíztosító váltásra?

Mit csinált eddig a PSZÁF, ha látta a helyzetet miért nem reagált gyorsabban?Akkor nem lenne ez...

Vicababa # 2008.07.26. 10:23

Kedves Hozzáértők!!
Szeretnék végre tisztán látni ebben az ügyben, mert nagyon sok ellentmondásos dolgot hallottam már. Páromnak is ennél a biztosítónál van a kötelezője. Mint biztosító egyesület mivel jár ez a mostani botrány? Tényleg a tagoknak kell fizetni a károkozásért? És ha jól tudom a PSZÁF bevonta az engedélyt ezzel nem szűnik meg a biztosító? Ilyenkor nem lehet átszerződni máshoz? Vagy most évvégéig ide kell fizetni a díjat és ha netalántán történik valami akkor még fizethetünk is? Előri isköszi a válaszokat, Vicus