Autó alkatrész garancia


guba" # 2017.03.12. 19:20

Nem kötelesek kicserélni. Kivizsgálni kötelesek, aztán majd, ha megalapozott az igény...

Könnyen lehet, hogy kenési probléma miatt ment tönkre már az első turbó is, amit nem hárítottak el. Ebben az esetben a szerelők hibáztak.

Pacher # 2017.03.10. 19:27

Nemrég vettem egy autó és múlt héten vasárnap a túrbóm feladta a szolgálatot. Az autú bevitte a tréler a márkaszervizbe ahol megerősítették, hogy a turbó romlott el. Egy győri cégtől vásároltam egy felújított gyári turbófeltöltőt amit közvetlen a márkaszervizbe vitettem ott vették át ez szerdán történ meg. Ma úgy volt, hogy mehetek az autóért, de telefonáltak, hogy miután mindent kicseréltek amit ilyenkor szokás + megcsináltattam a komplett vezérlés cserét az autón elindultak volna az autóval próbakörre, de 2-300m-t sem mentek és az új turbó is megadta magát amire a győri cég 2 év garanciát vállalt. Felhívtam a céget és mondtam, hogy szakszervizből szóltak, hogy rossz a turbó. Közölték, hogy küldjük vissza és ők 2-3 nap míg bevizsgálják. Kérdésem, hogy kötelesek kicserélni azonnal vagy meg kell várnom a bevizsgálást, hiszen szerdán hozta meg a futár így a 3 napba még benne volt a meghibásodás mivel ma hívtam őket telefonon? Válaszukat köszönöm előre is.