Zaklat a tetvérem


ObudaFan # 2015.12.07. 15:09

Ami a "szexuális zaklatásra" vonatkozik a kérdésből, az egyelőre nem jogi probléma.

Pirinyóka12 # 2015.12.04. 16:22

Köszönöm a választ,de a kérdésem nem a házzal vagy a lakhatással volt kapcsolatba,hanem a sexuális zaklatással.Az ügyben mit tehetek.Amúgy sem volt szándékom életem végéig nála lakni.Mert amint tudok elköltözök és ezt már neki is mondtam.

ObudaFan # 2015.12.01. 18:50

Arra lehet igénye, hogy elhagyd az ingatlant. Ha nem teszed önként, pert indíthat ez iránt.

Pirinyóka12 # 2015.11.29. 13:06

Üdvözletem!
Azt szeretném megtudni hogy mit tehetek ha sexuálisan zaklat a saját testvérem?Sajnos a régi lakhelyemen (Zalamegye)megszűnt a munkahelyem.A testvérem mondta hogy költözzek hozzá (Komárom-Esztergom megye)és hogy ő majd segít nekem új munkahelyet találni.Így lett egy takarítónői állásom amivel sajnos keveset keresek.Próbálok albérletet keresni de sajnos eddig még nem találtam olyat amit ki is tudnék fizetni a fizetésemből,anélkül hogy éhen ne haljak.Körülbelül 1 hónapja elkezdett írásba zaklatni hogy legyen köztünk több mint testvéri kapcsolat.Én ezt vissza utasítottam és megkérdeztem hogy ezt mégis hogy képzeli hisz édestestvérek vagyunk.Azóta határidőket szab hogy mikor hordjam el magam a házából.Ma megint írta hogy holnapra hordjam el magam,mire ő hazaér.Azt még hozzáteszem hogy a ház nem az övé hanem a banké,mert még nem fizette ki a kölcsönt a házra és már a végrehajtóhoz került az ügy.A számlák felét pedig én fizetem.
Válaszát előre is köszönöm.