zaklatás vagy ?


ObudaFan # 2018.03.05. 14:39

Ha biztos vagy benne, hogy a NAV-os ismerőse jogellenesen szerzi meg az adataidat, akkor tehetsz feljelentést. Ha nem, akkor ne tegyél, mert könnyen ellened indulhat eljárás hamis vád miatt.

mamaszita70 # 2018.03.05. 14:01

T fórumozok férjemmel 7 éve külön élünk .Ő is kapcsolatban én is.Folyamatosan zaklat nyomoz utánam és a párom után.Nem tudom honnan de pontosan tudja párom menyit keres hol dolgozik stb.Egyszer már elszólta magát hogy a párja az apehnál dolgozik,és tehet rollá hogy nekem rossz legyen. Ebből kifolyólag folyton pénzt követel.Gyerektartást fizetek birói határozattal meghatározott összeget,de ez neki kevés.Közölte hogy a párod jól keres több pénzt akarok...-jeleztem neki menjen bíróságra és ha a bíróság megszabja fizetek többet. Többször felhívott azóta ha nem adok több pénzt beteszi a gyereket intézetbe.És hogy száljak be a rezsibe mert ez családi ügy.A ház a férjemé lett mivel ö a haszonélvező.A fiaim a két nagyobb a tulaj de ük elköltöztek.Nekem semmim nincs mivel különköltözéskor el vett mindent.Amit 17 év alatt összehoztunk. Külön kapcsolatban élünk 7 éve de azt akarja járuljak hozzá a ház költségeihez.Mert a felesége vagyok.Ez okból folyton hívogat..Hangfelvételt nem készíthetek más módon meg nem tudom bizonyitan.
Érdemes feljelenteni vagy hagyjam.És ne foglalkozzak vele.
Köszönettel Krisztina