Gmail belépés jogosulatlanul.


gerbera317 # 2014.08.20. 16:45

:-)
Eggyel több ok arra, hogy megváltoztassák azt a jelszót.

ius latratus # 2014.08.20. 12:31

Az ugye feltűnt, hogy egy több mint két hónapos bejegyzésre válaszolgattok?
:)

Iucundus # 2014.08.20. 09:30

Grönland,
hogy bizonyítod be, hogy az a bizonyos IP cím (1) nem a te IP címed, (2) a pontos időpontban a volt élettársad használta (3) mely joghatóság alatt tartózkodott az adott időpontban, ... (n) nem maszkolt IP cím?
Esélytelen, egy újabb döglött akta.


Ddr

Agent Cooper # 2014.07.15. 08:08

Kedves grönland!

Feljelentés alapján a rendőrség nyomozást rendel el információs rendszer vagy adat megsértése vétsége miatt. Elmondása alapján nagy eséllyel azonosítható az elkövető.

Üdvözlettel: Agent Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

grönland # 2014.06.03. 12:24

Üdv.
Szeretném megkérdezni milyen jogaim lehetnek, vannak.

A volt élettársam a gmailos, egyébként céges/ email fiókomba rendszeresen belépett a tudtom nélkül, a különélésünk után még 6 hónappal is.

Egy véletlen folytán vettem észre, a legutóbbi fióktevékenységeket tárolja a rendszer. Itt egy olyan telefon azonosítót vettem észre, ami nem az enyém. Más egyébként nem fér hozzá a fiókhoz csak én.
Tehát pontosan rögzítve van a telefon azonosító száma, az ip cím ahonnan beléptek, és az idő hogy hány óra hány perckor.
Gondolom ezek alapján le lehet nyomozni hogy milyen számról léptek be.
Ha feljelentést teszek van-esélyem arra, hogy kiderüljön a pontos kilét, ill. hogy milyen céllal lépett be csak májusban 5× ill., júniusban 2×.
Többet sajnos visszamenőleg nem tárol a hozzáférhető rendszer. Gondolom a központban minden megvan.
A Google Magyarországnál kedvesek voltak, de segíteni nem tudtak, a központban lévő jogi osztály címét adták meg oda írjak levelet ha bármilyen kérésem van.
Úgy tudom ezt a tevékenységet elég komolyan büntetik.
Azonnal jelszót váltottam, de nem tudom milyen céllal, és valójában miért látogatott egy immár vadidegen ember ilyen sűrűn.
Előre is köszönöm a segítséget.