MKK tájékoztatás


paradoxon # 2018.06.08. 19:16

Tehat az onkormanyzatnak fizetek, nem penzintezetnek. Nem szeretnem ezt bukni, meg ertem oersze. De nem tehetek rola hogy korhazban voltam... Azert gondoltam arra hogy megint ki kernem 20x 100 ezerre esetleg, es akkor is sokat nyernek rajtam.. Nagyon is sokat

paradoxon # 2018.06.08. 19:14

Koszonom. Egyebkent a hazat az onkormanyzattol vettem hitelre.. De a levelben benne van hogy reszletfizetesi lehetoseg... Van eselyem arra hogy ki adjak megint? Ok is jobban jarnak. Hogy alljak a dologhoz?

drbjozsef # 2018.06.08. 17:04

paradoxon

Azt, hogy a hitel miatt nem vehetik el a házat, azt felejtsd el, sőt : szinte bizonyos, hogy a hitelszerződésedben benne van, hogy ha végrehajtási jogot jegyeznek be az ingatlanra, akkor a banknak joga van azonnali hatállyal felmondani a szerződést, és azonnal egy összegben esedékessé válik ott is a hátralévő tartozás. Az se lenne szerencsés.

Egyebekben sem tudok jó tanácsot adni : aki megállapodás ellenére nem fizet, azzal nemigen szeretnek újra megállapodni.

paradoxon # 2018.06.07. 01:39

Szép napot
2009ben egy 150 e ft os Cetelem aruhitelbol, amit sajnos a valsag miatt nem tudtam kifizetni, lett az MKK nal egy 5092642 ft osszegu tartozasom, a tőkehátralék 1741149 ft. Amikor meg kerestek, reagaltam ra, es meg egyeztunk abban hogy 20x 100,000 ft ot befizetek es elfelejtuk egymast. Sajnos a felet sikerult befizetnem, mert korhazba kerultem 3 honapig, majd tovabbi 6 honapig nem tudtam munkaba allni, ezert nem tudtam fizetni. Kulfoldon elek, nincs magyar munkahelyem, csak egy lakasom, ami meg igazabol a banke, mert meg 4 ev van hatra a torlesztoibol. 1 hete kaptam egy nem tertivenyes levelet majus 26. keltezessel a regi lakcimemre, illetve a tart. helyemre. Meg veletlenul sem az igazi lakcimemre, ahonnan a reszletfizetesi megallapodast kertem illetve ugye megkaptam. Az all benne hogy a teljes tartozasom 5.028.264 ft. , es hogy a level kezhezveteltol szamitott 8 munkanapon belul keressem fel oket reszletfizetesi lehetoseg egyeztetese ugyeben es / vagy fizessem be egy osszegben. Ma szeretnem oket felhivni. A kerdesem a kovetkezo, meg tudnek ugy allapodni veluk, hogy hajlando vagyok ujra a tőkehátralékot reszletben kifizetni, vagy nem? Valakinek hasonlo tapasztalata van? A magyarorszagi hazam, ahol a fiam lakik, ugye hitelre van, tehat gondolom azt nem vehetik el. Nekik is egyszerubb lenne, plussz igyis nyernenek rajtam egy csomot. Valaki tudna segiteni hogy vazoljam fel nekik ezt az egeszet telefonba? Koszonom