Árvereznek, mit tegyek?


végrehajtó1 # 2010.11.17. 09:08

akkor irjon .és én visszaírok .Ekkor már látszik az email cím.

örökös2010 # 2010.11.17. 04:56

Igen tegnap én is idáig jutottam. Csak szővegirásra jó.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.11.16. 21:41

De ahhoz nem tud csatolni.

végrehajtó1 # 2010.11.16. 19:49

itt van oldalt katt reá.

örökös2010 # 2010.11.16. 18:03

Az Őn e-mail cimét nem tudom ahova el tudnám küldeni az iratokat.

végrehajtó1 # 2010.11.16. 15:04

kinek nincs?

örökös2010 # 2010.11.16. 11:07

Nem tudom az iratokat elküldeni mivel nincs e-mail cim.

végrehajtó1 # 2010.11.16. 09:02

Innen nem tudom megitélni hogy szabályos volt-e.De az biztos hogy sokáig ült az ügyön.
Ha vannak pontos adatai(tartozásösszege befolytösszeg,felosztási terv stb) küldje el emailba nekem és megnézem.

De ha sérelmezi akkor vh kifogást kell benyújtani és a bíróság le ellenörzi hogy jó e a felosztás.

örökös2010 # 2010.11.16. 08:49

Szeretném megkérdezni hogy mennyire szabályos az hogy 2009 szept 08-án árverezett ingatlan, főld egyebekből befolyt ősszeget még csak a mai nap kapott szétosztási tervben kivánja a végrehajtó szétosztani olyan formában hogy eggyik kővetelést sem fizeti ki teljesen csak részben. Igy minden kővetelés tovább él kevesebb ősszeggel. A végrehajtói dij pedig a befolyt ősszeg kétharmada. Igy hogy lessz rendezve a tartozás. Ismerősöm hasonló árverésen befolyt ősszeget pedig egy az egyben a végrehajtó leirta mint munkadijat. Akkor a kővetkező árverésen ha lessz megint csak a munkadij lessz kifizetve? Meddig lehet ezt folytatni? Akkor csak a munkadijra megy el az egész árverésből befolyt pénz. Igy nem érdeke a végrehajtónak hogy valaha is ki legyen a követelés fizetve.

végrehajtó1 # 2010.11.16. 08:40

Kicsit furcsanekem ez így, mert elképzelésem sincs, honnan tud az ügyemről

Ne vicceljünk.Ha árverezik akkor meg van hirdetve.Bárki tudhat róla.

Ismer valaki olyan céget, aki ezzel foglalkozik és nem az a célja, hogy megszerezze a lakásomat?

Mint látod az alattam lévő jó pénzért el akarja vállalni az ügyedet.

De azt a pénzt már a tartozásodba is befizethetnéd.

fibi # 2010.11.16. 08:17

Árverezik a lakásom, a hitelezőm pedig nem hajlandó semmilyen megállapodást kötni velem. Felkerestem egy ügyvédet, de mivel nincs pénzem, így nem is vállalta az ügyemet. Nem tudom honnan, de előkerült egy fiatalember és felajánlotta a segítségét, hogy szerez vevőt a lakásomra, pénzt pedig csak utólag kér. Kicsit furcsanekem ez így, mert elképzelésem sincs, honnan tud az ügyemről. Mit tegyek? Van valakinek ebben tapasztalata? Ismer valaki olyan céget, aki ezzel foglalkozik és nem az a célja, hogy megszerezze a lakásomat?