Eos Faktor?


negyszog # 2013.08.09. 22:25

Lackyjogos a panaszom, visszavásárolták a követelést,
Nahh, akkor ezekszerint új időknek új szelei fújnak :) :) Gratula! Megtaláltad a kulcsot az esetedhez, mert azért az is ritka, hogy egy szolgáltató ilyet tegyen.

Lacky # 2013.08.09. 17:50

Ma kaptam egy levelet, hogy jogos a panaszom, visszavásárolták a követelést, és törölték. Meg bocsi.
No de kérem, fél évig küzdöttem az EOSsal. Ezt ennyivel akarják elintézni?

eos_üldözött # 2013.08.08. 21:02

"Örüljünk, hogy az Önt felhívó "szőke" még az előző lehetőséget választotta."

Ezentúl őszintén örülni fogok ennek és meg is mondom nekik.

Lacky # 2013.08.08. 17:17

Tisztelt EOS
Mint már többször írtam, amiket ír és állít NEM ÁLLJA MEG A HELYÉT!! HAZUGSÁG:
Semmit nem vizsgálnak ki, csak fenyegetnek, hazudoznak, és törvénytelenül járnak el.

Kedves fórumozók,
ha van aki eljárást indít az EOS ellen vagy van ilyen folyamatban én csatlakoznék, mert volt velük ügyem, bár beszartak a levelemtől amit a bíróságnak írtam, és visszavonták a keresetet, de szeretnék tenni valamit.
Nem tudom bíróságra, rendőrségre, PSZÁFhez vagy Fogyasztóvédelemhez fordulhatok e.

István

Dr.Attika # 2013.08.08. 13:40

Megkeresett egy hölgy és közölte, hogy 500 Ft az órabér egy követelés behajtónál. Én is helyesbítek. 500 Ft és nem 300.

Dr.Attika # 2013.08.08. 09:23

"Felhív egy szőke női hang ki nem jelzett számról, hogy felveszik a beszélgetést xy-t keresi és adjam meg az adataimat, hivatalos ügyben keres. Lassacskán csak kiderült hogy mit akar, de amikor .."

Meg kell érteni ezeket a fiatal egyetemista lányokat is. Ahhoz, hogy plusz jövedelemhez jusson vagy elmegy egy követeléskezelőhöz óránként 300 forintért "arcoskodni" vagy kurválkodik (igaz több ezer forintért). Örüljünk, hogy az Önt felhívó "szőke" még az előző lehetőséget választotta.

Dr.Attika # 2013.08.08. 09:06

"Ekkor mondtam neki egy olyat ami miatt félbeszakadt a beszélgetés."

Ez egy Bibliából származó idézet volt? Talán a tízparancsolatból?

VIlI. Ne hazudj, és mások becsületében kárt ne tégy!

X. Mások tulajdonát ne kívánd!

eos_üldözött # 2013.08.08. 08:52

Újabb csillogó bizonyítéka annak hogy az eos milyen korrekt cég, és mennyire vigyáz a személyes adatokra.
A házunkban lakott valaha még egy ember aki tartozást csinált és az az eoshoz került.

Mivel vezetékes telefon mára már csak nálunk van a házban így a mi számunkat találták meg a tahók és azon zaklatnak.

Felhív egy szőke női hang ki nem jelzett számról, hogy felveszik a beszélgetést xy-t keresi és adjam meg az adataimat, hivatalos ügyben keres. Lassacskán csak kiderült hogy mit akar, de amikor megkérdeztem hogy honnan a telefonszám képes volt azt mondani hogy neki oda van írva. Ekkor mondtam neki egy olyat ami miatt félbeszakadt a beszélgetés.

eos_üldözött # 2013.08.08. 08:45

nemrég volt egy hír, hogy az eos vesztett, de pontosabb forrást akkor sem találtam. Illetve a zaklatás és a fölös fenyegetés állt meg.
Mondjuk igencsak érdekelt volna az ügyvéd, mert nekem is a pont ilyen ügyem van velük.

KevinMcullogh # 2013.08.03. 10:51

Sziasztok!

Van esetleg valaki olyan itt, aki elvitte az EOS-os ügyét a PSZÁF mellett működő Pénzügyi Békéltető Testülethez?
Vagy tudtok anonim határozatot, ami hozzáférhető? (egyelőre nem találtam)

Köszi!

Sherlock # 2013.08.03. 09:28

Semmi olyan nincs a hozzászólásban, amivel ki tudnád őket csinálni, csak olyan ami alátámasztja a követelésük jogosságát.

ártatlan1 # 2013.08.03. 09:23

Van egy jó hírem és egy rossz hírem...felkerestem a bankomat és közöltem velük egy összegben kifizetem a tartozásom de devizában..erre a válasz nagyon örülünk neki de sajnos már eladták az E.O.S-nak szóval mint az is kiderült,hogy ez a tuti cég nekem csak engedményezést jelzett a levélben, miközben kiderült most tessék kapaszkodni a 350.000ft tartozásomat 157.000ft vásárolta meg....szóval most már tutira kifogom őket csinálni a bíróságon,még szerencse,hogy írásba adták a nyavalyások.

ártatlan1 # 2013.08.03. 09:17

Kinga!!!

Telefonon nem adunk ki adatokat mivel állítólag rögzíti a beszélgetést,így a te bele egyezésed nélkül felhasználja az adataidat sőt eltárolja engedély nélkül a telefonszámodat és még ők kezelik bizalmasan az adatokat,szóval innentől kezdve vissza élnek minden adatoddal....mocskos egy cég ez,ja és újabban már van valami más cégük is akik a te adataidat használják a te bele egyezésed nélkül,írtam az adat védelmi biztosnak kíváncsian várom az állásfoglalását,amennyiben jogtalan már megy is a feljelentésem..

ártatlan1 # 2013.08.03. 09:11

Az EOS Faktor Zrt. képviseletében a jogi fórumra történt bejegyzésével kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy Társaságunk a követeléskezelés során kiemelt figyelmet fordít a bank és üzleti titok védelmére.
Ennek megőrzése végett elengedhetetlenül fontos, hogy a telefonon történő egyeztetések megkezdésekor megbizonyosodjuk arról, hogy valóban a szerződő féllel beszélünk.
Ennek legmegnyugtatóbb módja a személyes adatok alapján történő beazonosítás. Az Ön esetében is kollégáink ezért kérik el személyes adatait.

Tájékoztatjuk továbbá, hogy Társaságunk készséggel áll ügyfelei rendelkezésére, hogy Társaságunkkal kapcsolatos észrevételeiket megvizsgálja.
Ezért kérjük, hogy egyedi beazonosításra alkalmas adatokkal együtt írja meg további észrevételeit a jogiforum.blog@eos-faktor.hu e-mail címre, ahol kollégáink beadványát kivizsgálják és ennek eredményéről értesítik Önt.

Üdvözlettel,

EOS Faktor Zrt.

Na ezért is érdemlik meg a bíróságot,mert bizonyíthatóan állítom önök több személynek és ilyen f,,,,, cégeknek kiadták az adatokat,sőt már lassan azt is bizonyítom,hogy önök kenő pénzel szerzik a titkosított telefonszámokat,innentől bármilyen állítása hazugság,,,,,

Hazug embert előbb utolérik mint a sánta kutyát!!

negyszog # 2013.08.02. 21:41

A szívszakadozást még a bicska kinyílása is fokozza, midőn olvassa az ember, hogy "kedvenc cégünk" milyen reklámszövegeket képes elhinteni (feltehetőleg mindennemű ISO és SAP szabványnak megfeleltetve...).

Szóval - a porhintésen túl - további adathalászat, terelés folyik EOS részéről. Számukra nyilvánvalóan előnyös, ha adott ügyiratszámokhoz innentől e-mail címeket is tudnak rendelni.

Dr.Attika # 2013.08.02. 14:20

A szívnek meg kell szakadnia ilyen előzékenység olvasatában. Vajon a lakás telefonomról indított hívás után miért zaklattak engem ügyfelem állítólagos tartozása miatt. Mint korábban megírtam, a lakás telefonomról hívtam fel az EOS-t-, miután a z ügyfelem hívott, hogy zaklatják az EOS-tól. Nos, onnantól kezdve rajtam, illetve telefonomon keresték az ügyfelet hosszú heteken keresztül.

EOS_Faktor_Zrt. # 2013.08.02. 11:39

Tisztelt Kinga3!

Az EOS Faktor Zrt. képviseletében a jogi fórumra történt bejegyzésével kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy Társaságunk a követeléskezelés során kiemelt figyelmet fordít a bank és üzleti titok védelmére.
Ennek megőrzése végett elengedhetetlenül fontos, hogy a telefonon történő egyeztetések megkezdésekor megbizonyosodjuk arról, hogy valóban a szerződő féllel beszélünk.
Ennek legmegnyugtatóbb módja a személyes adatok alapján történő beazonosítás. Az Ön esetében is kollégáink ezért kérik el személyes adatait.

Tájékoztatjuk továbbá, hogy Társaságunk készséggel áll ügyfelei rendelkezésére, hogy Társaságunkkal kapcsolatos észrevételeiket megvizsgálja.
Ezért kérjük, hogy egyedi beazonosításra alkalmas adatokkal együtt írja meg további észrevételeit a jogiforum.blog@eos-faktor.hu e-mail címre, ahol kollégáink beadványát kivizsgálják és ennek eredményéről értesítik Önt.

Üdvözlettel,

EOS Faktor Zrt.

gerbera317 # 2013.08.01. 14:56

Megbolondult a fórummotor?

gerbera317 # 2013.08.01. 14:56

ez már valami...

"Vagy egy rögzített árfolyam bevezetése várható, vagy pedig elengedk illetve mérséklik az árfolyam-különbségől adódó többletköltséget."

És akkor majd kiderül, hogy a devizahiteleseknek valóban csak az árfolyammal volt bajuk, vagy igazából úgy gondolják, hogy egy 12 milliós hitelből elég 800 ezret visszafizetni, és a többi a banknak már nem is jár.

gerbera317 # 2013.08.01. 14:56

ez már valami...

"Vagy egy rögzített árfolyam bevezetése várható, vagy pedig elengedk illetve mérséklik az árfolyam-különbségől adódó többletköltséget."

És akkor majd kiderül, hogy a devizahiteleseknek valóban csak az árfolyammal volt bajuk, vagy igazából úgy gondolják, hogy egy 12 milliós hitelből elég 800 ezret visszafizetni, és a többi a banknak már nem is jár.

ártatlan1 # 2013.08.01. 11:03

ez már valami....

eos_üldözött # 2013.07.31. 07:08

Dr.Attika!

Amióta írta, hogy kapcsolják a jogászt azóta én mindig kértem, eddig vagy 5 alkalommal.
Természetesen sosem kapcsolták, egyszer arra hivatkozott a hívó, hogy nincs jogi útra terelve.
Szóval ez sem igaz mint ahogy az eos-nél semmi.

Aki úgy érzi, hogy nem jogos a követelés kérje a jogászt droidokkal nincs értelme beszélgetni, nem viszi előre az ügyet csak perverz zaklatási kényszerük elégül.

Dr.Attika # 2013.07.27. 09:30

Ne felejtsük el, hogy ebben az országban az utóbbi két évtizedben liberális kormány működött 10 éven keresztül. A liberalizmus alaptétele, hogy az állam hagyja magára a polgárait gazdasági,pénzügyi és szociális ügyekben.
Tessenek Kuncze Gáborhoz és elvbarátaihoz panasszal folyamodni.

negyszog # 2013.07.27. 09:07

Kovács_Béla_Sándor
EOS =/= EON
De tudod mit? Nektek nagyjából tényleg mindegy.

Oké, nem fogalmaztam teljesen szabatosan - arról próbáltam írni, hogy egy tartozás keletkezésének a körülményeit is meg kellene nézni (szolgáltatónak is meg a behajtónak is) és nemcsak követelőzni, fenyegetni, behajtani, zaklatni...

Erre időnként maga a szolgáltató sem veszi a fáradtságot (erről szóltak a linkek) és hajlamos visszaélni a fogyasztó tájékozatlanságával, kiszolgáltatott helyzetével. Ebben a tekintetben azért elég sok hasonlóság (összefonódás ?) van szolgáltató és behajtó között.

Ami ilyen módon a médiában megjelenik, az nyilvánvalóan a jéghegy csúcsa - a joghoz nem értő ember azon csodálkozik, hogy ilyesmit éveken, évtizedeken keresztül büntetlenül (vagy nevetséges büntetésekkel) lehet folytatni.

Kovács_Béla_Sándor # 2013.07.27. 08:42

EOS =/= EON

De tudod mit? Nektek nagyjából tényleg mindegy.