végrehajtómat kerestem


gerbera317 # 2017.09.24. 16:52

az ingatlanból 09.25 kellene kimenni rendőrségi segédlettel

Nekem van egy olyan gyanúm, hogy még nincs ebben a szakban a végrehajtás (magyarán: nem igaz a kérdés). Szerintem itt még csak felszólított a végrehajtó, hogy hagyd el a lakást, de kényszerkilakoltatásról még szó sincs.
A helyedben én nem a végrehajtót hajkurásznám, hanem a végrehajtást kérőt, hogy milyen feltételekkel állna el a további végrehajtástól.

Göncziné # 2017.09.23. 11:24

Ismét itt vagyok! Szeretnék még egy kérdést feltenni. A végrehajtóm szeptember 1től nem tagja a kamarának, szeptember 5-tel kaptam tőle a level, a kényszer kilakoltatásról. Majd az új végrehajtóm kinyomazása után próbáltam őt is utol érni, szintén sikertelenül, mert rossz e-mail cím van hozzá megadva, illetve telefonon nem lehet utól érni mert folyamatosan hangpostán van. Nem értem, akkor mit is lehet tenni, ha az ember esetleg segítséget szeretne kérni tőle, vagy valami változás történt. Köszönöm előre is a válaszokat.

Göncziné # 2017.09.21. 17:38

Köszönöm! A vagyonkezelőhöz holnap bemegyek. A baj hogy sürget az idő és a Végrehajtóm keresése elvett egy hónapomat.

Burn Out # 2017.09.21. 16:20

az önkormányzathoz menj be, vagy pedig annak a vagyonkezelőjéhez

Grave7 # 2017.09.21. 14:59

@Göncziné: Az mbvk.hu weboldalon a névjegyzékben név, ügyszám, település szerint is tudsz keresni, még ha helyettesítik is a végrehajtót, meg tudod találni, hogy ki jár el az ügyben.

A végrehajtó nem adhat haladékot, ez a végrehajtást kérő joga. A végrehajtást kérőt kell felkeresned és vele tudsz megállapodni a halasztásban is.

Göncziné # 2017.09.21. 14:07

Önkormányzati lakásról van szó. Anyagilag most kerültem olyan helyzetbe hogy, mindent helyre tudjak részletfizetéssel tenni. Tényleg csak egy hónap haladékra lenne szükségem

gerbera317 # 2017.09.21. 13:46

A végrehajtást kérővel hiába is egyeznél meg, az az árverési vevőt aligha fogja érdekelni. Hacsak nem azonos a személyük.

Göncziné # 2017.09.21. 12:31

Végrehajtás van velem szembe, az ingatlanból 09.25 kellene kimenni rendőrségi segédlettel. A végrehajtó irodát egész hónapba próbáltam utol érni, hogy egy hónap halasztást kérjek, mivel, szeretnék megegyezni a végrehajtást kérővel. Viszont a végrehajtót se levélbe, se telefonon nem lehet utolérni. Ma végre sikerült a munkahelyemről elkéredzkedni , hogy elmenjek a irodába személyesen. A címen közölte a porta szolgálat , hogy a iroda megszűnt. Érdeklődjek a Végrehajtói kamaránál,mivel nincs új elérhetősége a végrehajtónál. Olvastam, hogy még az nap is kérhetek haladékot mikor a végrehajtásnak meg kellene történi. De most mi történhet. Holnap ha a kamarával sikerül beszélnem, Kaphatok haladékot?