Alkalmazott Ügyvéd vagy Tapasztalt Ügyvédjelölt

  • Szolnoki és Szabolcs Ügyvédi Társulás
  • Munkavégzés helye:
    Budapest IX. kerület
  • Jelentkezési határidő:
    2022. július 10.

A Szolnoki és Szabolcs Ügyvédi Társulás (Budapest IX. kerület) keres alkalmazott ügyvédet vagy tapasztalt ügyvédjelöltet, főállású munkavégzésre, azonnali munkakezdéssel.

Feladatok:

  • Építőipari beruházásokhoz kapcsolódó szerződések és kapcsolódó jogi dokumentumok (kiemelten vállalkozási és szállítási jellegű megállapodások) elkészítése, véleményezése;
  • Irodaházak működése során felmerülő jogi jellegű ügyek kezelése, kapcsolódó jogi dokumentumok elkészítése;
  • Társaságok jogi képviseletének ellátása, peres beadványok szerkesztése, képviselet peres eljárásokban;
  • Jogi támogatás és állásfoglalás társaságok mindennapi működése során felmerülő jogi kérdésekben;
  • Cégjogi képviselet, társasági iratok elkészítése, a cégszerű működés megfelelőség biztosítása során közreműködés.

Elvárások:

  • Precíz, pontos és kiszámítható munkavégzés;
  • Önállóság, határozottság;
  • Minimum 2 év gyakorlat;
  • Angol nyelvtudás;
  • Elektronikus ügyintézési felületek felhasználói szintű ismerete;
  • Terhelhető személyiség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Érdemi feladatok, szakmai fejlődési lehetőség;
  • Változatos munkavégzés;
  • Alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű, főállásban történő foglalkoztatás;
  • Jó hangulatú, barátias légkör.

E-mailben, nyomtatható formátumú önéletrajzzal, bérigény megjelölésével, az alábbi e-mail címen: office@drszabolcs.com