Ügyvédjelölt

Budapesti ügyvédi iroda (Bajcsay Ügyvédi Iroda) fiatalos jogi csapatába keres a polgári jog iránt érdeklődő agilis ügyvédjelöltet a Kolosy téri irodájába.

Ilyen feladatokkal, teendőket szükséges nálunk ellátnod, ha velünk dolgozol:

  • Közreműködés szerződések, szabályzatok, beadványok előkészítésében, véleményezésében;
  • Változatos feladatok különböző jogterületen, többek között a polgári jog, ingatlan jog, társasági jog, követelés  kezelés, munkajog, peres eljárások területén;
  • Ügyvédek mindennapi munkájának támogatása;
  • Önálló munkavégzés;

Amit a sikeres pályázótól elvárunk:

  • Korábbi tapasztalat társasági jog, ingatlan jog, munkajog területén;
  • Ügyvédi irodában, szerzett legalább fél éves ügyvédjelölti, vagy jogi előadói szakmai tapasztalat lehetőleg a fent említett jogterületeken;
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office);
  • Ügyvédi irodában használt programok ismerete (ÁNYK, cégírnok, MOKK rendszer, e-papír, Takarnet, JÜB);
  • Precizitás, jó problémamegoldó és kommunikációs képesség;
  • Önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Polgári jogi területen széleskörű szakmai tapasztalat szerzése;
  • Idegen nyelvű munkavégzés lehetősége;
  • Színvonalas irodai munkakörnyezet;
  • Versenyképes fizetés;
  • Alkalmanként home-office munkavégzés lehetősége megbeszélés szerint;
  • Bónusz rendszer;
  • Szakmai angol nyelvtanulási program;
  • Belső edukációs program.

Irodánk egy ügyvédi társulás tagja, melyben úgyszintén jelen van a szellemi alkotások joga, adatvédelem is mint képviselt területek, így a polgári jog széles területét tapasztalhatod meg, ha csatlakozol hozzánk.

Angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat a fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címekre várjuk: gergely@bajcsaylegal.com és meszaros.zsuzsa@drmzs.hu