ügyvédjelölt

Budapest II. kerületében, a Széll Kálmán tér közelében elhelyezkedő, elsősorban klasszikus polgári jogi, gazdasági jogi, családjogi – kisebb részben büntetőjogi – területen tevékenykedő ügyvédi iroda azonnali kezdéssel, teljes munkaidős munkavégzéssel ügyvédjelöltet keres az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Okiratszerkesztés;
  • Elektronikus eljárások segítése;
  • Peres- és peren kívüli képviselet;
  • Az ügyvédi munka teljes körű támogatása.

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalat a cégjog, az ingatlanjog és a perjog területén;
  • Lojalitás;
  • Megbízhatóság;
  • Kiemelkedő precizitás;
  • Terhelhetőség;
  • Határozottság;
  • Önálló munkavégzés;
  • Irodai és ügyviteli programok felhasználói szintű kezelése.

Előny:

  • idegen nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő;
  • Modern irodai környezet;
  • Széleskörű tapasztalatszerzés;
  • Nagyfokú önállóság;
  • Segítőkész csapat;
  • Fizetés megegyezés szerint, jutalmak.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a david.dencso@bslaw.hu e-mail címen keresztül.

Jelentkezés: david.dencso@bslaw.hu

Erre az álláshirdetésre a Jogi Fórumra feltöltött önéletrajzod elküldésével is jelentkezhetsz.
Miért érdemes feltöltened az önéletrajzodat a Jogi Fórumra?
Feltöltött önéletrajzzal egyszerűen, egy kattintással jelentkezhetsz a meghirdetett pozíciókra. Kattints az alábbi linkre, hozd létre online önéletrajzodat és jelentkezz a pozícióra annak segítségével!