ügyvédjelölt

  • Dr. Ács és Társa Ügyvédi Iroda
  • Munkavégzés helye:
    Budapest
  • Jelentkezési határidő:
    2021. július 31.

Polgári és gazdasági joggal foglalkozó, belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelölt munkatársat keres

Feladatok:

  • peren kívüli eljárások (FMH, Vh., felszámolás)
  • peres beadványok szerkesztése, peres képviselet
  • okiratok (szerződések) szerkesztése és véleményezése
  • cégeljárások intézése
  • kapcsolattartás hatóságokkal, bíróságokkal, ügyfelekkel

Elvárások:

  • jogi diploma
  • határozott fellépés
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • megbízhatóság, pontosság, diszkréció

Előnyt jelent:

  • ELTE jogi diploma
  • szakmai angol nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • kellemes, fiatalos környezet
  • széleskörű szakmai tapasztalatszerzés

Munkavégzés helye: Budapest

Fizetés: megegyezés szerint

Kapcsolattartó: Szebeni Viktória

Jelentkezés: e-mailben fényképes önéletrajzzal: titkarsag@dracsestarsa.eu e-mail címre.