ügyvédjelölt

Polgári joggal, valamint társasági-és cégjoggal foglalkozó, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező belvárosi ügyvédi iroda legalább 2 éves gyakorlattal rendelkező ügyvédjelöltet keres.

Feladatok:

o    jogi képviselet ellátása bírósági, hatósági eljárások során

o    beadványok szerkesztése

o    ügyfelekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás

o    általános ügyvédjelölti feladatok

o    okiratok szerkesztése idegen nyelven

Elvárások:

o    önálló munkavégzésre való képesség

o    pontosság, precizitás

o    jó kommunikációs-és kapcsolatteremtő készség

o    jó problémamegoldó képesség

o    felhasználói szintű számítógépes ismeretek

o    legalább angol vagy német nyelv magabiztos ismerete

Amit kínálunk:

o    idegen nyelv napi szintű használata

o    gyakorlatban használható fókuszált tudás megszerzése

o    több fős csapat támogatása

o    versenyképes fizetés

o    széleskörű tapasztalatszerzés

o    céges laptop

o    irodai programok

o    rugalmas hozzáállás

Munkavégzés helye: Budapest, V. ker. Bank utca

Fizetés: megegyezés szerint

Kapcsolat
· Munkáltató, cég: Dr. LOVÁSZ Ügyvédi Iroda

· Cím:1054 Budapest, Bank utca 6. 3/11.

· Telefon:06/1-787-68-33

· Email: info@drlovasz.hu

Jelentkezés: e-mailben megküldött fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével