ügyvédjelölt

Polgári joggal, valamint társasági-és cégjoggal foglalkozó, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres.

Feladatok:

  • jogi képviselet ellátása bírósági, hatósági eljárások során
  •  beadványok szerkesztése
  • ügyfelekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás
  • általános ügyvédjelölti feladatok
  • okiratok szerkesztése idegen nyelven

Elvárások:

  • önálló munkavégzésre való képesség
  • pontosság, precizitás
  •  jó kommunikációs-és kapcsolatteremtő készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • elsősorban német nyelv magabiztos ismerete

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • idegen nyelv napi szintű használata
  • gyakorlatban használható fókuszált tudás megszerzése
  • versenyképes fizetés
  •  széleskörű tapasztalatszerzés
  • céges laptop
  •  irodai programok
  •  rugalmas hozzáállás
  • támogató, segítőkész kollégák, fiatalos csapat

Fizetés: megegyezés szerint

Jelentkezés módja: e-mailben megküldött fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével a info@drlovasz.hu e-mail címen.

Munkavégzéshelye: Budapest, V. kerület, Bank utca

Kapcsolattartó: Papucsek Dóra
e-mail: info@drlovasz.hu
telefon: 06/1-787-68-33