szenior ügyvédjelölt

Budapesti ügyvédi iroda keres minimum 2 év munkatapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet nagyvállalati működéssel összefüggő polgári-gazdasági jogi, adatvédelmi, társasági jogi, ingatlanjogi, egyéb területekre.

Iroda profilja: Nagyvállalatok részére nyújtott, „in-house” jellegű jogi szolgáltatások.

Feladatok:

  • okiratszerkesztés, okiratok véleményezése,
  • képviselet ellátása bíróságok, hatóságok, békéltető testületek előtt,
  • jogi kutatás, jogi kockázatok azonosítása, jogi szakvélemények készítése,
  • döntéshozatali folyamatok jogi támogatása, jogi tanácsadás,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, bíróságokkal, hatóságokkal,
  • ügyvédek munkájának támogatása.

Elvárások:

  • szakmai igényesség, alaposság, precizitás,
  • kreatív gondolkodás, nyitottság,
  • proaktivitás,
  • igényes okiratszerkesztés,
  • csapatban dolgozás,
  • megbízhatóság és lojalitás,
  • nagyfokú munkabírás,
  • jó fellépés és kommunikáció,
  • specializációra törekvés.

Előnyt jelent:

  • nagyvállalati ügyfélkörnél szerzett jogi előadói és/vagy ügyvédjelölti munkatapasztalat,
  • releváns tapasztalat a fenti jogterületeken,
  • felsőfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • igényes munkakörnyezet,
  • nagyvállalati munkafeladatok,
  • szakmai fejlődés támogatása (képzések, konferenciák),
  • hosszú távú együttműködés lehetősége,
  • jó közösség,
  • reális munkaidő,
  • megegyezés szerint távoli munkavégzés / „home office” lehetősége.

Munkaidő:
teljes munkaidő

Fizetés:
megegyezés szerint, kérjük a fizetési igény legalább nagyságrendi megjelölését.

Kapcsolattartó:
Dr. Maráczi Zsolt

Cím:
1119 Budapest, Bártfai u. 34.

Telefon:
Telefon: +36 1 371 1620

human@mkpartners.eu

www.mkpartners.eu

A fényképes önéletrajzot és motivációs levelet a human@mkpartners.eu e-mail címre várjuk.

Adatkezelés:
A jelentkezés a beküldött pályázati anyagokban szereplő és a pályázat során közölt személyes adatok kezeléséhez történő hozzájárulásnak is minősül. A hozzájárulás postai úton, vagy a human@mkpartners.eu címre küldött e-maillel bármikor visszavonható. A pályázat eredményéről a jelentkezőket értesítjük. Adatvédelmi kérdésekben további információ érhető el a http://www.mkpartners.eu/hu/allas/allas címen.

Jelentkezési e-mail/weboldal: human@mkpartners.eu

Cég weboldala: http: //www.mkpartners.eu/hu/allas/allas