Közjegyzőjelölt

Budapest VI. kerületi Dr. Máté Viktor Közjegyzői Irodájába (1065 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 61. IV. em. 4.) pályakezdő közjegyzőjelölti állás betöltésére keresünk munkatársat, 2022. június 1-i kezdéssel.

A munkaviszony teljes munkaidős, távmunka nem lehetséges.

Feladatok:

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel (személyesen, telefonon és e-mailen, magyar és angol nyelven)
  • hitelesítések, közokiratok, végzések szerkesztése és előkészítése, közjegyzői nemperes eljárásokban közreműködés
  • egyéb jogászi közreműködések a napi munkavégzéssel kapcsolatosan

Elvárások:

  • frissen diplomázott vagy pályakezdő legyen a pályázó
  • angol nyelv legalább tárgyalóképes ismerete
  • pontos, precíz munkavégzés
  • ügyfél-orientált szemlélet
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • angol nyelv felsőfokú ismerete, jogi szaknyelvvizsga és/vagy külföldi tanulmányi ösztöndíj
  • jó közösségi szellem

Amit kínálunk:

  • továbbképzési, szakmai fejlődési lehetőségek
  •  tapasztalatszerzés valamennyi közjegyzői eljárásban
  • családias légkör
  • kiemelkedő infrastruktúra