Közbeszerzési szakértő

A Dr. Sándor Ügyvédi Iroda (1052 Budapest, Deák Ferenc u. 23.) budapesti, főállású munkavégzésre, jogi szakvizsgával és gyakorlattal rendelkező közbeszerzési tanácsadót keres. Az Iroda polgári-, cég-, munka-, ingatlan-, és közbeszerzési jogi ügyekkel foglalkozik.

Feladatok:

  • közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolítása az EKR rendszeren keresztül,
  • közbeszerzéshez kapcsolódó dokumentációk összeállítása és az eljárás önálló lefolytatása az előkészítéstől a szerződéskötésig,
  • az eljárások teljes körű dokumentálása
  • kapcsolattartás a közbeszerzési eljárásban érintett partnerekkel, részvétel közbeszerzésekkel kapcsolatos üléseken, egyeztetéseken,
  • közbeszerzési jogi állásfoglalások készítése, a joggyakorlat nyomon követése,
  • közbeszerzési tárgyú tanácsadás.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség, jogi szakvizsga,
  • érdemi szakmai gyakorlat ajánlatkérői oldalon,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • megbízhatóság, terhelhetőség, pontos munkavégzésre való alkalmasság és szándék,
  • mind önálló, mind csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság,
  • lényeglátó, rendszerező szemlélet,
  • jó kommunikációs és fogalmazási készség.

Előnyt jelent:

  • ügyvédi irodában szerzett gyakorlat,
  • tapasztalat EU-s forrást tartalmazó eljárások bonyolításában, kapcsolódó rendszerek használatában
  • közbeszerzési referens végzettség (OKJ),
  • közbeszerzési szakjogász végzettség,
  • FAKSZ minősítés,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat,
  • releváns szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • kellemes munkakörnyezet, légkör,
  • versenyképes fizetés,
  • azonnali munkakezdés,
  • fejlődési, tanulási lehetőség.

fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel a zsolt.sandor@sandorlegal.hu e-mail címen, a betölteni kívánt pozíció megjelölésével