Közbeszerzési szakértő

A Dr. Sándor Ügyvédi Iroda (1052 Budapest, Deák Ferenc u. 23.) budapesti, főállású munkavégzésre, jogi szakvizsgával és gyakorlattal rendelkező közbeszerzési tanácsadót keres. Az Iroda polgári-, cég-, munka-, ingatlan-, és közbeszerzési jogi ügyekkel foglalkozik.

Feladatok:
–közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolítása az EKR rendszeren keresztül,

–közbeszerzéshez kapcsolódó dokumentációk összeállítása és az eljárás önálló lefolytatása az előkészítéstől a szerződéskötésig,

–az eljárások teljes körű dokumentálása

–kapcsolattartás a közbeszerzési eljárásban érintett partnerekkel, részvétel közbeszerzésekkel kapcsolatos üléseken, egyeztetéseken,

–közbeszerzési jogi állásfoglalások készítése, a joggyakorlat nyomon követése,

–közbeszerzési tárgyú tanácsadás.

·        Elvárások:

–felsőfokú végzettség, jogi szakvizsga,

–érdemi szakmai gyakorlat ajánlatkérői oldalon,

–felhasználói szintű számítógépes ismeretek,

–megbízhatóság, terhelhetőség, pontos munkavégzésre való alkalmasság és szándék,

–mind önálló, mind csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság,

–lényeglátó, rendszerező szemlélet,

–jó kommunikációs és fogalmazási készség.

·        Előnyt jelent:

–ügyvédi irodában szerzett gyakorlat,

–közbeszerzési referens végzettség (OKJ),

–közbeszerzési szakjogász végzettség,

–FAKSZ minősítés,

–B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat,

–releváns szakmai tapasztalat.

·        Amit kínálunk:

–kellemes munkakörnyezet, légkör,

–versenyképes fizetés,

–azonnali munkakezdés,

–fejlődési, tanulási lehetőség.

fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel a zsolt.sandor@sandorlegal.hu e-mail címen, a betölteni kívánt pozíció megjelölésével