Közjegyzőhelyettes

Közjegyzői irodánk Budaörs központtal hetedik éve látja el a közjegyzői ügyek intézését valamennyi ügykörre kiterjedően az ügyfelek megelégedésére. Jól összeszokott, ugyanakkor az újonnan érkező munkatársak irányában nyitott csapatunk kiváló tanulási és kibontakozási lehetőséget biztosít a jövőben közjegyzői állásra pályázni kívánó jogász kollégák részére.

Közjegyzői irodánk jó kommunikációs képességű, precíz, magasfokú szakmai igényességgel rendelkező, elkötelezett és motivált szakvizsgázott jogászt keres közjegyzőhelyettesi munkakörbe.

Feladatok:

  • közjegyzői ügyek intézése valamennyi ügykörre (okiratok, nemperes eljárások, hitelesítések) kiterjedően
  • ügyfelekkel történő kapcsolattartás, felvilágosítás nyújtása

Elvárások:

  • jogi diploma és jogi szakvizsga megléte
  • magasfokú szakmai igényesség
  • elhivatottság
  • jó kommunikációs készség
  • magabiztos fellépés
  • precizitás és alaposság a munkavégzés során
  • megoldás-orientáltság
  • terhelhetőség
  • hatékonyság
  • MS Office rutinos használata
  • csapatközpontúság
  • megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás
  • szakvizsga utáni néhány év szakmai tapasztalat
  • saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • jó hangulatú, motivált csapat
  • tanulási, tapasztalatszerzési lehetőség
  • korrekt elvárások
  • stabil munkahely
  • modern irodai környezet
  • versenyképes fizetés
  • irodai notebook
  • irodai mobiltelefon

Munkavégzés helye: Budaörs

Munkaidő: heti 40 óra

Munkaidő-beosztás: főállás esetén az iroda nyitvatartási ideje szerint (www.sznkki.hu)

Bérezés: megegyezés szerint

Jelentkezés módja: kizárólag e-mailben az allas@sznkki.hu címre beküldött fényképes önéletrajzzal