Ügyvédjelölt

A BSZJZ Ügyvédi Iroda a több mint 80 országban mintegy 9000 munkatárssal működő Ecovis nemzetközi tanácsadói hálózatának magyar tagja 2005 óta. Teljes körű jogi szolgáltatást nyújtunk, dinamikusan fejlesztünk új üzletágakat, és komplex megoldásokat kínálunk az ECOVIS HUNGARY cégcsoport pénzügyi szakterületeivel együttműködve. A legnagyobb hazai ügyvédi irodák közé tartozva folyamatos innovációval igazodunk ügyfeleink elvárásaihoz és igyekszünk lépést tartani a legal tech fejlődésével.

Keressük új munkatársunkat ügyvédjelölt munkakörbe. Olyan kollégával szeretnénk hosszútávon együttműködni, akinek komoly szakmai érdeklődése van alábbi jogterületek iránt:

  • Polgári jog
  • Közigazgatási jog
  • Társasági jog
  • Munkajog

ELVÁRÁSOK

  • Nyelvtudás: Magyar, Angol
  • Min. 1 éves tapasztalat
  • Elektronikus eljárások ismerete (cégeljárás / változás bejelentés / ÁNYK / e-Papír)
  • Peres eljárások ismerete
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Megbízhatóság
  • Önállóság
  • Precizitás
  • Rugalmasság
  • Ügyfélorientált szemlélet

FELADATOK

  • Klasszikus ügyvédjelölti feladatok elsősorban a polgári jog, a közigazgatási jog, a társasági jog, és a munkajog területén
  • Beadványok elkészítése, benyújtása
  • Eljárás bírósági peres és nem peres, és más hatósági ügyekben
  • Hatóságokkal történő kapcsolattartás
  • Jogi állásfoglalások készítése, jogi kutatómunka
  • Szerződések, okiratok véleményezése, szerkesztése
  • Ügyfelekkel kapcsolattartás

AMIT MI TUDUNK KÍNÁLNI

  • Mentoring
  • Neves ügyfelek
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Hosszú távú karrierlehetőség szakvizsga után
  • Modern/felszerelt iroda
  • Tréningek/ továbbképzések
  • Csapatépítők

TOVÁBBI FONTOS TUDNIVALÓK

  • Munkavégzés helye: 1036 Budapest, Bécsi út 52.
  • Mikortól lehet kezdeni: 2022/01/03
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan