ügyvédjelölt

Elvárások:

Magyar jogi végzettség
Felsőfokú vagy azzal egyenértékű angol nyelvismeret szóban és írásban
Magas szintű kommunikációs készség szóban és írásban
Kiváló munkabírás
Kiemelkedő problémamegoldó és stressz-tűrő képesség
Pontosság, precizitás
Proaktív, felelősségteljes munkavégzés önállóan és csoport tagjaként is
MS Office alkalmazások magabiztos ismerete
Elhivatottság

Előnyt jelenthet:

Tárgyalóképes német nyelvismeret

Feladatok:

Gazdasági jogi területeken felmerülő feladatok elvégzése
Szerződések és más okiratok szerkesztése, kidolgozása, véleményezése, fordítása
Eljárás bírósági és más hatósági ügyekben
Jogi háttéranyagok kutatása, értékelése
Munkájához kapcsolódó jogterületek joggyakorlatának nyomon követése
Az ügyvédek munkájának támogatása

Amit kínálunk:

Magas színvonalú irodai környezet
Felelősségteljes, önálló feladatok
Szakmai fejlődés lehetősége
Nemzetközi szakmai háttér
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú karrier-lehetőség

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével e-mailben