Ügyvédjelölt

A bpv JÁDI NÉMETH Ügyvédi Iroda várja olyan motivált ügyvédjelöltek jelentkezését, akikkel azonos az értékrendünk és elkötelezettségünk.

FŐBB FELADATOK:

  •  Nemzetközi ügyfeleknek jogi tanácsadás az üzleti jog minden területén (beleértve a társasági, kereskedelmi, ingatlan, munkajogi, pénzügyi és finanszírozási, valamint a szabályozási ügyeket) és jogi képviselet bíróságokon, hatóságokon és tárgyalásokon összetett jogi ügyekben.
  • Okiratszerkesztés, szerződések előkészítése és átnézése, jogi dokumentumok, hírlevelek, cikkek, memorandum írása számos jogi területen, ügyfelek jogi képviselete (peres és nem peres eljárások).
  • Teljes körű jogi kutatás komplex jogi ügyekben.

ELVÁRÁSOK:

  • magyar jogi diploma
  • külföldön vagy nemzetközi környezetben, ügyvédi irodában szerzett, legalább fél éves munkatapasztalat
  • kiváló angol nyelvtudás
  • kiemelkedő kommunikációs képességek
  • magabiztos fellépés
  • megbízhatóság, elkötelezettség
  • rugalmasság, önálló és proaktív munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes és jogtár kezelési ismeretek

ELŐNYT JELENT:

  • német nyelvismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú fejlődési lehetőség
  • nemzetközi környezet
  • modern belvárosi iroda

MUNKAIDŐ: főállás

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 1051 Budapest, Szent István tér 11.

Jelentkezéshez kérjük, küldje el fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a budapest@bpv-jadi.com e-mail címre.

Jelentkezés: budapest@bpv-jadi.com

Erre az álláshirdetésre a Jogi Fórumra feltöltött önéletrajzod elküldésével is jelentkezhetsz.
Miért érdemes feltöltened az önéletrajzodat a Jogi Fórumra?
Feltöltött önéletrajzzal egyszerűen, egy kattintással jelentkezhetsz a meghirdetett pozíciókra. Kattints az alábbi linkre, hozd létre online önéletrajzodat és jelentkezz a pozícióra annak segítségével!