Jogász (jogi előadó/jogtanácsos)

Mi vagyunk a Generali Biztosító csapata. Büszkék vagyunk arra, hogy egy színes, támogató és motivált környezetben dolgozhatunk budapesti irodánkban vagy épp most otthonról. Mindannyian mások vagyunk, de egy dolog közös bennünk: szenvedélyesen szeretjük a munkánkat. Elszántak vagyunk, szeretünk jók lenni abban, amit csinálunk, és jó érzés, hogy elismerik a teljesítményünket.

Feladatok:

Szakmai kihívást jelentő, összetett üzleti jogi feladatok megoldása, így különösen:

  • a hazai Generali csoport működésével kapcsolatos szerződések egyeztetése, szerkesztése, véleményezése;
  • innovációt célzó projektek támogatása;
  • értékesítési terület támogatása;
  • üzleti folyamatok fejlesztésének támogatása;
  • a biztosítási termékfejlesztés támogatása,
  • termékdokumentációk szerkesztése, véleményezése,
  • közreműködés a belső szabályzatok megalkotásában;
  • jogszabály módosítások véleményezése,
  • véleményadás egyedi ügyekben.

Kit keresünk?

Elhivatott, proaktív, lojális, tulajdonosi, üzleti szemlélettel és jogi szakértelemmel bíró, gyakorlatiasan gondolkodó, kiváló kommunikációs és együttműködési készséggel rendelkező kollégára van szükségünk, akinek fontos a magas színvonalú munkavégzés, a szakmai fejlődés.

Leendő munkatársunktól elvárjuk, hogy:

  • jogi egyetemi végzettséggel rendelkezzen,
  •  legalább középfokon beszéljen és írjon angolul,
  • minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalattal érkezzen, és
  •  a betanulási időszakot követően képes legyen önálló munkavégzésre és csapatmunkára is.

Előnyt jelent:

  • Jogi szakvizsga;
  • Biztosítási jogi területen szerzett gyakorlat és/vagy ügyvédi irodában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • A jelenleg megnyílt pozíciót kismama visszaérkezéséig tudjuk kínálni, viszont kölcsönös elégedettség esetén törekedni fogunk új munkatársunk hosszú távú megtartására.
  • A járvány ideje alatt teljes home office lehetőség.
  • Ezt követően is home office munkavégzés heti rendszerességgel.
  • Az irodai napokon jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066. Bp. Teréz krt. 42-44.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret. Kötetlen munkaidőnek köszönhetően rugalmasan oszthatod be az idődet.

Munkaidő: Főállás

Fizetés: megegyezés szerint

Jelentkezés:  https://generali.karrierportal.hu/allas/jogasz-jogtanacsos-jogi-eloado-1523

Email: zsuzsanna.hegedus-eri@generali.com