Ügyvédjelölt/Ügyvéd

A Kántor, Szilasi, Sárközy és Társai Ügyvédi Iroda munkatársat keres Ügyvédjelölt/Ügyvéd munkakörben

Főbb feladatok, munkák:

  • jogi dokumentáció, szerződések, szabályzatok előkészítése, idegen és magyar nyelven egyaránt,
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, tárgyalások előkészítése, tárgyalásokon részvétel,
  •   eljárás, ügyintézés bíróságok, hatóságok előtt,
  • idegen nyelvű levelezés, szakmai szövegek fordítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • nagyfokú munkabírás, önálló munkavégzési képesség,
  •  gazdasági jog, valamint általában is a gazdasági/kereskedelmi problémák iránti érdeklődés,
  •   magas szintű idegen nyelvtudás (elsődlegesen német, másodsorban angol) mind szóban, mind írásban,
  •    jó tanulmányi eredmények,
  •  magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)

Előnyök:

  • szakmai nyelv ismerete,
  •  elektronikus ügyintézéshez kapcsolódó ismeretek (fokozott biztonságú elektronikus aláírás, ÁNYK, űrlapbenyújtás, cégkapu, ügyfélkapu, bírósági fizetési portál, e-akta, JÜB-ölés, TAKARNET stb.).

Fizetés:

  •  a nemzetközi ügyvédi irodák által is alkalmazott bérszínvonal,
  • megegyezés szerint cafeteria, BKK bérlet és céges telefon használata.

Amit még nyújtunk:

  •   fiatalos, barátságos munkakörnyezet, kollégák,
  •  magas színvonalú, változatos, több jogterületre kiterjedő szakmai munka és tanulási lehetőség, folyamatos mentorálás a szakvizsgához szükséges gyakorlati idő alatt,
  •  hosszú távú, kiszámítható karrierlehetőség, karrierépítés,
  •  kedvező budai lokáció,
  •  kiemelkedő ügyfélkör