közjegyzőjelölt / jogi asszisztens

  • Berberovics Mirjana közjegyző
  • Munkavégzés helye:
    Budapest
  • Jelentkezési határidő:
    2022. július 17.

 Budapest II. kerületi közjegyzői iroda

közjegyzőjelölt / jogi asszisztens pozíció betöltésére akár azonnali kezdéssel

Feladatok:

  • okiratszerkesztéssel kapcsolatos feladatok teljeskörű intézése, hagyatéki eljárásokkal kapcsolatos feladatok teljeskörű intézése
  • közjegyző, közjegyzőhelyettesek munkájának maximális támogatása
  • adminisztratív feladatok ellátása, elektronikus rendszerek kezelése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon, e-mailen, személyesen

Elvárások:

  • okleveles jogász szakképzettség vagy hagyatéki eljárások ügyintézésében szerzett releváns tapasztalat
  • önálló, gyors, precíz munkavégzésre való képesség
  • logikus gondolkodásmód, lényeglátás, magasfokú problémamegoldó képesség
  • megbízhatóság, felelősségtudat
  • terhelhetőség, elkötelezett hozzáállás

Előnyt jelenthet:

okiratszerkesztés kapcsán közjegyzői irodában, ügyvédi irodában, bankban, vagy hasonló területen szerzett gyakorlat,

hagyatéki eljárások kapcsán kifejezetten közjegyzői irodában, hagyatéki ügyek intézésében szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • modern, igényes munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés
  • segítőkész csapat
  • szakmai tapasztalatszerzés
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség

Munkaidő: főállás

Fizetés: megegyezés szerint

A fényképes szakmai önéletrajzokat az allas@budaikozjegyzo.hu e-mail címre várjuk

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!