titkárnő/titkárságvezető

  • Magyar György és Társai Ügyvédi Iroda
  • Munkavégzés helye:
    Budapest
  • Jelentkezési határidő:
    2022. október 4.

Belvárosi ügyvédi iroda megbízható, precíz munkatársat keres titkárnői munkakörbe főállású (10-18 óráig tartó) munkavégzésre.

Feladatok:

  • teljeskörű titkok:ársági, adminisztratív feladatok ellátása,
  •  ügyvédek munkájának támogatása,
  • adatok rögzítése, iratok rendezése, rendszerezése
  • elektronikus és egyéb nyilvántartások vezetése, kimutatások készítése,
  •  posta kezelése, iktatás, postai ügyintézés,
  •   e-per akták elkészítése,
  • irodai rendelések intézése,
  • számlázás, könyvelés előkészítése;
  •   ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • szervezési teendők, időpontok egyeztetése,
  •  telefonok kezelése.

Elvárások:

  • megbízhatóság, precizitás, pontosság,
  •  önálló munkavégzés,
  •   jó kommunikációs készség,
  •  felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  •  flexibilitás,
  •  terhelhetőség,
  •  megnyerő, kedves és udvarias fellépés,
  •   jó megjelenés.

Előnyt jelent:

  • ügyvédi irodában vagy igazságszolgáltatás egyéb területén szerzett gyakorlat,
  • vakon gépírás,
  • nyelvismeret,
  •  azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  •  változatos feladatok.

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: teljes munkaidő

Fizetés: megegyezés szerint

Munkáltató: Magyar György és Társai Ügyvédi Iroda

Kapcsolattartó: Balogh Szabolcs ügyvéd

Cím: 1137 Budapest, Szent István krt. 16.

Telefon: +36-30/791-99-11

A fényképes önéletrajzokat és bemutatkozó leveleket a balogh@magyarugyved.hu elektronikus levelezési címre várjuk.