Jogi előadó

Milyen feladatok várnak az új munkatársra?

  • aktív részvétel a jogi- és compliance osztály tevékenységében, jogtanácsosok munkájának teljes körű támogatása;
  • szerződések, okiratok, szabályzatok szerkesztése, véleményezése;
  • részvétel hatósági eljárásokban;
  • partnerekkel és ügyfelekkel történő kapcsolattartás, ügyintézés;
  • részvétel döntés – előkészítési, üzletfejlesztési folyamatokban, adatkezeléssel és adatvédelemmel összefüggő jogi feladatok ellátásában;
  • segítségnyújtás az egyes szervezeti egységek jogértelmezési kérdéseiben;
  • jogszabálykutatás, jogszabályi változások figyelemmel kísérése, jogi szakvélemények készítése.

Téged várunk, ha

  • utolsó éves hallgatóként tanulsz vagy
  • jogi diplomád van és legfeljebb egy év szakmai tapasztalatod;
  • érdeklődsz a pénzügyi- és adatvédelmi jogterületek iránt;
  • legalább középfokon beszélsz németül;
  • felhasználói szinten kezeled az MS Office programokat valamint jogi adatbázisokat;
  • magas szintű írásbeli és szóbeli kifejezőkészség, proaktivitás, jó problémamegoldó képesség jellemez;
  • megbízható, precíz munkavégzésűnek tartod magad.

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent, ha:

  • középfokon beszélsz angolul;
  • szereztél (legfeljebb 1 év) tapasztalatot releváns jogi területen.

Mit kínálunk?

  • innovatív, stabil vállalati hátteret;
  • szakmai fejlődési lehetőséget – jogi szakvizsga letételére való felkészülés érdekében;
  • versenyképes jövedelmet;
  • színvonalas munkakörnyezetet;
  • alkalmazotti jogviszonyt, teljes munkaidős állást.

Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület