Ügyvéd

II. kerületi Ügyvédi Iroda fiatal, ambiciózus, magas színvonalú szakmai kihívásokat kereső,

csapatmunkára alkalmas ügyvédet keres.

Feladatok:

Szerződések és egyéb okiratok előkészítése, szerkesztése, véleményezése

– Közreműködés bírósági peres és nemperes eljárásokban, beadványok szerkesztése

– Jogi kutatómunka és állásfoglalások elkészítése

– Kapcsolattartás ügyfelekkel

– Elektronikus cég-és változás bejelentő kérelmek, nyomtatványok kitöltése

– Bírósági tárgyalásokon való részvétel

Elvárások:

szakmai igényesség

– pontos, precíz munkavégzés

– konstruktív csapatmunka

– Elhivatottság, motiváltság

– Megbízhatóság

– Rugalmas, nyitott személyiség

– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

– Ingatlanjog, munkajog, beruházások terén szerzett jogi tapasztalat

– Nemzetközi vagy piacvezető magyar ügyvédi irodánál/cégnél szerzett tapasztalat

– Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

– Széleskörű tapasztalatszerzés különböző polgárjogi területeken

– dinamikus és professzionális jogászokból álló erős csapat

– versenyképes fizetés

– frekventált helyen, igényes munkakörnyezet