Gyakornok

Áttekintés:

Innovatív szellemiségű, polgári-gazdasági joggal foglalkozó, magyar és nemzetközi ügyfélkörrel egyaránt rendelkező ügyvédi iroda fiatalos, 13 fős csapatába szakmai tapasztalattal rendelkező, motivált gyakornokot keres.

Feladatok:

  • okiratok, szerződéstervezetek készítése;
  • nemperes eljárások iratainak, szerkesztése;
  • jogszabály-kutatás, jogi szakvélemények készítése;
  • kapcsolattartás meghatározott ügyfelekkel, partnerekkel, ennek keretében önálló ügyintézés, levelezés;

Elvárások:

  • önálló, precíz munkavégzés;
  • kiváló kommunikációs képesség;
  • megbízhatóság;
  • határozottság;
  • kreativitás;
  • angol középfokú nyelvtudás;
  • kiváló Word, Excel, Outlook és jogtár kezelési ismeretek;

Előnyt jelent:

  • tapasztalat polgári- gazdasági jogi területen;
  • az ügyvédi irodánk honlapján megjelölt szakterületek és/vagy szektorok valamelyikén szerzett   tapasztalat, különösen: tőkepiaci és értékpapírjog (elsősorban kockázati tőkefinanszírozás, befektetési alapok kezelése területén), adatvédelem, M&A, jogi átvilágítási folyamatok (due diligence), ingatlanjog;
  • az ügyvédi tevékenységhez kapcsolódó elektronikus programok, felületek (pl.: e-szignó, MOKK, ÁNYK, VIEKR stb.) teljes körű ismerete;

Amit kínálunk:

  • versenyképes, piaci viszonyokhoz képest kiemelkedő díjazás;
  • hosszú távú karrierlehetőség;
  • szakmai fejlődési lehetőség változatos, bővülő jogterületeken;
  • inspiráló, exkluzív munkakörnyezet (változatos rekreációs lehetőségek: lounge a IX. emeleti, körpanorámás tetőteraszunkon, darts, Xbox 360);
  • csapatépítő programok;

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Munkaidő:

  • heti 2-3 munkanap

Munkáltató: Szabó, Kocsis és Hunya Ügyvédi Iroda

Kapcsolattartó: Sinkó Melinda titkárságvezető

Cím: 1095 Budapest, Mester u. 83/A., 9/4.

Telefon: 06-1-878-0802

e-mail: iroda@szkiroda.hu

web: www.szkiroda.hu

www.facebook.com/szkiroda/

jelentkezés módja: e-mailben, fényképes önéletrajzzal