Alkalmazott ügyvéd

  • Szolnoki és Szabolcs Ügyvédi Társulás
  • Munkavégzés helye:
    Budapest IX. kerület
  • Jelentkezési határidő:
    2024. június 30.

A Szolnoki és Szabolcs Ügyvédi Társulás (Budapest IX. kerület) keres alkalmazott ügyvédet, főállású munkavégzésre.

Feladatok:

  • Építőipari beruházásokhoz kapcsolódó szerződések és kapcsolódó jogi dokumentumok (kiemelten vállalkozási és szállítási jellegű megállapodások) elkészítése, véleményezése;
  • Társaságok jogi képviseletének ellátása, peres beadványok szerkesztése, képviselet peres eljárásokban;
  • Jogi támogatás és állásfoglalás társaságok mindennapi működése során felmerülő jogi kérdésekben;
  • Cégjogi képviselet, társasági iratok elkészítése, a cégszerű működés megfelelőség biztosítása során közreműködés.

Elvárások:

  • Precíz, pontos és kiszámítható munkavégzés;
  • Önállóság, határozottság;
  • Angol nyelvtudás;

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Érdemi feladatok, szakmai fejlődési lehetőség;
  • Alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű, főállásban történő foglalkoztatás;

E-mailben, nyomtatható formátumú önéletrajzzal, bérigény megjelölésével, az alábbi e-mail címen: office@drszabolcs.com

Jelentkezés: office@drszabolcs.com

Erre az álláshirdetésre a Jogi Fórumra feltöltött önéletrajzod elküldésével is jelentkezhetsz.
Miért érdemes feltöltened az önéletrajzodat a Jogi Fórumra?
Feltöltött önéletrajzzal egyszerűen, egy kattintással jelentkezhetsz a meghirdetett pozíciókra. Kattints az alábbi linkre, hozd létre online önéletrajzodat és jelentkezz a pozícióra annak segítségével!