Ügyvéd, ügyvédjelölt

Join White Summers Budapest Office as an Associate or Junior associate!

A White Summers Caffee & James, LLP szilícium-völgyi ügyvédi iroda budapesti irodájába megbízható, kreatív a kockázati tőke iránt érdeklődő ügyvédeket és ügyvédjelölteket keres 2022 júniusi munkakezdéssel az alábbiak szerint!

A White Summers LLP központja az USA nyugati partján, Silicon Valley-ban található, emellett irodáink vannak San Francisco-ban, New York-ban, Portland-ben és Budapesten. A budapesti irodánk elsősorban kockázati tőkebefektetésekkel foglalkozik, ennek keretében hazai és külföldi kockázati tőkealapok és technológiai társaságok számára nyújt jogi tanácsadást.

Érdekel a startup-ok, kockázati tőke és a technológia világa? Kíváncsi vagy arra, hogy egy ötletből hogyan lesz termék, ami eljut a vásárlókhoz?  Kíváncsi vagy az új trendekre a Szilícium-völgyből? Szeretnél nem hagyományos jogi feladatokkal foglalkozni egy kreatív csapatban, ahol tényleg kíváncsiak a véleményedre? Ha a fentiekre a válaszod igen, akkor küldd el nekünk az angol és magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi e-mail címre.

Feladatok:

–          Ügyvéd esetében: ügyvédjelöltek munkájának irányítása;

–          Ügyvédjelölt esetében: ügyvédek napi munkájának segítése;

–          Ügyfelekkel történő kapcsolattartás;

–          Okiratok szerkesztése;

–          Hazai, illetve határokon átnyúló tranzakciós munkában való részvétel;

–          Kutatás, elemzés, jogi szakvélemények elkészítése;

–          Ügyintézési feladatok.

Elvárások:

–          Ügyvédi elvárás: szakvizsgát követően legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat;

–          Ügyvédjelölti elvárás: 0-2 éves szakmai tapasztalat;

–          Polgári és gazdasági jog kiemelkedő ismerete;

–          Nyitottság az új jogterületek felé (pl. pénzügyi szabályozás, infokommunikációs jog, adatvédelem);

–          Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban;

–          Proaktív hozzáállás, Kreatív gondolkodás, kiváló kommunikációs készség, önálló és precíz munkavégzés;

–          Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office);

–          Megbízhatóság, szakmai elhivatottság.

Előnyt jelent:

–          Külföldi egyetemi tanulmányok, külföldön szerzett szakmai tapasztalat;

–          Nemzetközi ügyvédi irodánál szerzett tapasztalat;

–          Német vagy francia nyelv alapos ismerete;

–          LL.M. fokozat;

–          Tranzakciós, M&A, bankjogi és pénzügyi jogi ismeretek.

Amit kínálunk:

–          Különleges nemzetközi Szilícium-völgyi háttér;

–          Hazai és külföldi kockázati tőke trendek megismerése;

–          Folyamatos fejlődés és tanulás lehetősége;

–          Hossztávú karrier-perspektíva;

–          Modern fiatalos munkakörnyezet;

–          Csapatépítő programok;

–          Kitűnő csapatszellem;

–          Folyamatos ügyvédi mentorálás;

–          Versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye:

–          Budapest XII. kerület

Bérezés:

–          Megegyezés szerint

Kapcsolattartó: Szabó Laura

E-mail: budapestsupport@white-summers.com

Telefon: (+36) 1 782 3424

Jelentkezési határidő: 2022. május 30.

Jelentkezés: budapestsupport@white-summers.com