Pozíció:alkalmazott ügyvéd / ügyvéd

    Ingatlanfejlesztő Zrt. jogi képviseletét ellátó ügyvédi iroda Budán, a MOM Park Irodaházba keres alkalmazott ügyvéd, ill. ügyvéd kollégát főállásként.

  • Feladatok:

    • ingatlanfejlesztés és beruházás jogi ügyeinek intézése,
    • ingatlan-nyilvántartási eljárások bonyolítása,
    • vevői szerződések kezelése, kapcsolattartás,
    • klasszikus polgári jogi ügyvédi feladatok ellátása.

  • Elvárások:

    • nyitott és kiegyensúlyozott, ugyanakkor fegyelmezett személyiség,
    • nagyfokú rugalmasság és alkalmazkodó-készség,
    • tényleges probléma-megoldó készség és hozzáállás,
    • precíz, pontos munkavégzés igénye.

  • Előnyt jelent:

    • ingatlanfejlesztési projekt tapasztalat,
    • ingatlan-nyilvántartási tapasztalatok,
    • empátia készség,
    • realista szemléletmód.

  • Amit kínálunk:

    • biztos és stabil anyagi háttér,
    • kedvező munkavégzési feltételek,
    • jó hangulatú, fiatalos csapat,
    • kellemes munkakörnyezetben.

  • Munkavégzés
    helye:

    Buda

  • Munkaidő:

    09:00-17:00

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Martin-Berta Andrea Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Martin-Berta Andrea

  • Cím:

    MOM Park Irodaház 1123 Budapest, Alkotás u. 53

  • Telefon:

    (1) 769 0940

  • Fax:

    (1) 700 2840

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mailben, fényképpel ellátott, word vagy .pdf formátumú nyomtatható önéletrajzzal, a pályázni kívánt pozíció pontos megjelölésével a tárgy rovatban.

  • Határidő

    2019-05-30

További információk

  • Megjegyzés:

    Olyan kollégát keresünk, aki kényelmes és nyugodt körülmények között megfelelő módon önállóan is képes ellátni nem jelentősen nagy mennyiségű, de összetett feladatait, és képes rendszerben gondolkodni.

    Megtisztelő érdeklődését előre is köszönjük, sikeres pályázatot kívánunk !