Egyéves az új Polgári Perrendtartás - Lehetőségeket vagy akadályokat teremt az új törvény? - Szakértők válaszolnak | Budapest, 2019. március 20. szerda | Regisztráljon most!

Pozíció:Tapasztalt ügyvédjelölt / pályakezdő ügyvéd – Energiajogi területen

    A Deloitte Legal egy önálló, nemzetközi ügyvédi iroda a Deloitte szakmai hátterével, amely világszerte 139 irodában nyújt komplex jogi tanácsadást és innovatív jogi szolgáltatásokat. Hazai irodánk – a Deloitte Legal Erdős és Társai Ügyvédi Iroda - különböző szakterületre specializálódott annak érdekében, hogy ügyfeleinket iparági sajátosságaiknak megfelelően a legmagasabb színvonalon szolgálhassa ki többek között a következő szakterületeken: bankjog, társasági jog, fúziók és felvásárlások, versenyjog, munkajog, adatvédelem, TMT, szellemi tulajdonjog, magánjog ingatlanjog, energiajog, kereskedelmi jog és adóviták rendezésével foglalkozó megoldások. A Deloitte Legalt a Wolters Kluwer 2016-ban és 2017-ben is kitüntette „Az év adójogi jogásza/csapata” címmel, 2018-ban pedig „Az év családjogi csapata” megtisztelő elismeréssel. Legyél te is nemzetközi, több szakterületet magában foglaló ügyvédi irodánk tagja és vegyél részt te is a Deloitte Legal kiemelkedő munkájában! Ha szeretnéd letenni a névjegyed a helyi és nemzetközi piacon egyaránt, várjuk jelentkezésed a következő pozícióba:

    Tapasztalt ügyvédjelölt / pályakezdő ügyvéd – Energiajogi területen

  • Feladatok:

    • szakmai kutatómunka és elemzés energetikai területen, többek között fosszilis,- nukleáris és megújuló energiaforrások, vezetékjog, közterhek, energetikai kvóták, energiaszektori M&A, infrastruktúrafejlesztés, energia- és kapacitásvásárlás valamint pályázatok témakörében
    • energetikai tárgyú jogvitákban való közreműködés, a felek képviselete az egyeztető tárgyalásokon
    • energetikai engedélyezési eljárásokban történő tanácsadás, üzletszabályzatok elkészítése
    • aktív hozzájárulás az ügyfélmunkák elvégzéséhez - kreatív problémamegoldás, valamint önálló javaslatok kidolgozása - mindez angol nyelven

  • Elvárások:

    Téged keresünk, ha:

    • jogi végzettséged és szakvizsgád kimagasló eredménnyel szerezted meg
    • ügyvédjelölti / ügyvédi gyakorlatot szereztél nemzetközi környezetben, energiajog területén
    • magyarul és angolul is választékosan kommunikálsz szóban és írásban
    • igényes vagy munkádra és magas elvárásokat támasztasz magaddal szemben

  • Előnyt jelent:

    • LLM tanulmányok előnyt jelentenek

  • Amit kínálunk:

    • minden szintről támogató, kiemelkedően együttműködő és összetartó fiatal csapat
    • jelentős, komplex projektekben való részvétel és iparági tapasztalat megszerzése együttműködésben a Deloitte többi, pénzügyi, adós és auditor szakértőivel
    • Experience the Future of Law – szakmai fejlődés, amely során a Deloitte többi üzletágának támogatásával nyújhatsz jogi tanácsot
    • kihívásokkal teli feladatok, felelősségteljes, értékteremtő munka
    • jól definiált, teljesítményalapú előrelépési lehetőség
    • személyre szabott támogatás szakmai és személyes fejlődésedben, képzés-fejlesztési programokban és szakmai konferenciákon való részvételi lehetőség

    Mit adunk a szakmai fejlődésen túl:

    • számos csapatépítő esemény, céges síelés
    • elsőrangú munkakörnyezet Budapest belvárosában, az Andrássy út, a Hősök tere és a Városliget szomszédságában, a Deloitte díjnyertes, városképi jelentőségű irodaházában
    • a legmodernebb eszközök (vállalati laptop és mobiltelefon) és haladó technológiák használata a munkavégzés során
    • versenyképes bérezés és vonzó juttatási csomag

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Deloitte Legal Erdős és Társai Ügyvédi Iroda

  • Cím:

    1068 Budapest, Dózsa György út 84/C

  • WWW