Egyéves az új Polgári Perrendtartás - Lehetőségeket vagy akadályokat teremt az új törvény? - Szakértők válaszolnak | Budapest, 2019. március 20. szerda | Regisztráljon most!

Pozíció:ügyvédjelölt

    Folyamatosan bővülő ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi iroda keres további ügyvédjelöltet. Az iroda klasszikus polgári jogi ügyekben, így különösen társasági jog, munkajog és ingatlanjog területén lát el jogi képviseletet.

    Irodánkban egy-egy ügyet teljes folyamatában, a megbízás létrejöttétől kezdődően annak lezárásáig végigkísérhetsz, így valós tapasztalatot szerezhetsz az ügyvédi munka különböző területein.

  • Feladatok:

    • jogi kutatás
    • aktjegyzetek, jogi állásfoglalások készítése
    • szerződések előkészítése
    • társasági jogi okiratok előkészítése, cégbírósági eljárások lebonyolítása
    • bírósági beadványok előkészítése
    • kapcsolattartás hatósági, bírósági ügyekben

  • Elvárások:

    • jogi végzettség
    • önálló munkavégzés
    • precizitás
    • határozott fellépés
    • magas szintű kommunikációs és fogalmazási készség
    • határidők betartása

  • Előnyt jelent:

    • legalább egy idegen nyelv beható ismerete
    • gyors problémamegoldó készség
    • megbízhatóság, lojalitás

  • Amit kínálunk:

    • barátságos munkakörnyezet
    • változatos munkák, sokrétű szakmai fejlődési lehetőség
    • fiatal munkatársak
    • hosszútávú karrierlehetőség

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest XII. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Vigh András Ügyvédi Iroda

  • Telefon:

    +3617821651

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    E-mailben az andras@drvigh.hu címre, fényképes önéletrajz megküldésével.

  • Határidő

    2019-01-17