Egyéves az új Polgári Perrendtartás - Lehetőségeket vagy akadályokat teremt az új törvény? - Szakértők válaszolnak | Budapest, 2019. március 20. szerda | Regisztráljon most!

Pozíció:ügyvédjelölt

    Ügyfeleink jellemzően hazai és nemzetközi vállalkozások akik részére gazdasági területen nyújtunk átfogó tanácsadást. Az általunk vállalt feladatok a társaság alapításától, annak napi működésével kapcsolatos tanácsadáson keresztül (ideértve a belső működés szabályozását, munkajoggal kapcsolatos tanácsadást, szerződések megkötésének előkészítését, üzleti tárgyalások jogi támogatását, követelések kezelését) azok megszüntetéséig terjed. Emellett vállalunk ingatlanügyeket és peres ügyeket is, így leendő Kollégának / Kolleginának ezeken a területeken is alkalma lesz gyakorlati tapasztalatot szerezni.
    Ügyfeleink részére magyar, angol és horvát nyelven nyújtjuk szolgáltatásainkat.

  • Feladatok:

    Ügyvédjelöltünk elsődleges feladata ügyfeleinktől érkezett felkérések megoldásában való érdemi közreműködés az ügyvéd iránymutatása szerint. Ennek keretében okiratszerkesztést (szerződések, bírósági és hatósági iratok), jogszabálykutatási feladatokat lát el.

  • Elvárások:

    • pozitív attitűd és proaktív hozzáállás a feladatokhoz
    • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete. A nyelvvizsga megléte nem feltétel
    • Word, Excel és Outlook alkalmazások készségszintű használata

  • Előnyt jelent:

    • horvát nyelv ismerete
    • jogosítvány

  • Amit kínálunk:

    • igényes munkaközeg, könnyed, emberi hangulat
    • sokrétű gyakorlati ismeret megszerzésének lehetősége

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    dr. Kőszegi János egyéni ügyvéd

  • Kapcsolattartó:

    Nagy-Sója LÍvia

  • Cím:

    1085 Budapest, Gyulai Pál utca 7.

  • Telefon:

    06 70 622 5001

  • Fax:

    06 1 700 2969

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    E-mailben küldött önéletrajz és motivációs levél

  • Határidő

    2019-01-18