Egyéves az új Polgári Perrendtartás - Lehetőségeket vagy akadályokat teremt az új törvény? - Szakértők válaszolnak | Budapest, 2019. március 20. szerda | Regisztráljon most!

Pozíció:adminisztratív

    A Barkassy Grünfeld egy dinamikusan fejlődő és innovatív hazai ügyvédi iroda. Jogászaink elsősorban a gazdasági jog területén nyújtanak jogi tanácsadást a hazai és külföldi kis- és közepes vállalkozásoknak, amellett, hogy az iroda magánszemélyek jogi képviseletét is ellátja. A Barkassy Grünfeld Budapest XII. kerületében, egy a MOM Park szomszédságában elhelyezkedő irodaházban kialakított modern irodahelyiségének titkárságára keres új, adminisztratív munkatársat.

  • Feladatok:

    • Ügyfelek fogadása és eligazítása;
    • Ügyféladatok kezelése;
    • Tárgyalási időpontok egyeztetése és nyilvántartása;
    • Bejövő és kimenő posta kezelése;
    • Iratok iktatása és archiválása;
    • Levélfeladás;
    • Bejövő és kimenő telefonhívások lebonyolítása;
    • Egyéb irodai adminisztráció;
    • Az irodaszer-szükséglet folyamatos ellenőrzése;
    • A takarító személyzet esetleges koordinálása;

  • Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség vagy;
    • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok;
    • Magabiztos angol nyelvtudás;
    • MS Word, Outlook és Excel felhasználói szintű ismerete;
    • Igényes megjelenés;
    • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség;
    • Ügyfélbarát hozzáállás;
    • Precíz és lelkiismeretes munkavégzés;

  • Előnyt jelent:

    • Német vagy francia nyelvtudás
    • Ügyvédi irodában szerzett tapasztalat
    • Gyors gépírási készség

  • Amit kínálunk:

    • Fiatalos és dinamikus munkatársak;
    • Exklúzív munkakörnyezet;
    • Karrierépítési lehetőség;
    • Szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek;
    • Versenyképes fizetés;

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    emailben

  • Határidő

    2019-01-22

További információk

  • Megjegyzés:

    Jelentkezés emailben lehetséges az office@barkassygrunfeld.com címre küldött pdf formátumú fényképes önéletrajzzal.