Egyéves az új Polgári Perrendtartás - Lehetőségeket vagy akadályokat teremt az új törvény? - Szakértők válaszolnak | Budapest, 2019. március 20. szerda | Regisztráljon most!

Pozíció:ügyvéd

    Főként polgári jog, munkajog és gazdasági jog (M&A, Banking & Finance, Corporate, Ingatlan, Biztosítási jog, Peres eljárások, Adatvédelem) területén működő, belvárosi, magyarországi és külföldi ügyfelekkel rendelkező iroda keres fejlődésre nyitott és fejlődni akaró ügyvédet. A jelölttel szembeni elvárás az önálló munkavégzésre, feladatmegoldásra való képesség, határozott fellépés, kreatív gondolkodás, megbízható pontos alapos attitűd.
    Az ügyvédi feladatok részét képezi a peres képviselet, polgári jogi iratok (beadványok, szerződések, feljegyzések, összefoglalók, stb) elkészítése, véleményezése magyar és/vagy angol nyelven.

  • Feladatok:

    • ügyfél megbízásának megfelelő teljesítés
    • magyar és angol nyelvű szerződések és egyéb dokumentumok készítése, véleményezése
    • jogszabálykutatás, jogi háttéranyagok készítése
    • kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal
    • jogi képviselet ellátása bírósági, hatósági és más eljárásokban

  • Elvárások:

    • gazdasági jogi/polgári jogi/ munkajogi tapasztalat
    • felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
    • megbízhatóság,
    • kiváló kommunikációs készség,
    • precizitás,
    • nagy munkabírás,
    • problémamegoldó képesség,
    • pozitív, nyitott személyiség
    • magas szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PDF, PPT)

  • Előnyt jelent:

    • további idegen nyelv ismerete
    • mielőbbi munkakezdés

  • Amit kínálunk:

    • Komplex gyakorlati tapasztalatszerzés számos jogterületen
    • hosszú távú együttműködés lehetősége
    • támogató csapat
    • belvárosi, központi elhelyezkedés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Rácz Zoltán Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Mózes Krisztina

  • Email:

  • Határidő

    2019-01-16