Egyéves az új Polgári Perrendtartás - Lehetőségeket vagy akadályokat teremt az új törvény? - Szakértők válaszolnak | Budapest, 2019. március 20. szerda | Regisztráljon most!

Pozíció:ügyvédjelölt

    Polgári-gazdasági jog területén működő budapesti ügyvédi iroda keres ügyvédjelölt kollégát.

  • Feladatok:

    • szerződések és egyéb jogi dokumentumok szerkesztése, előkészítése
    • jogkutatás
    • ügyfelekkel való egyeztetések
    • kapcsolattartás hatóságokkal

  • Elvárások:

    • kollegiális magatartás
    • hivatástudat
    • precizitás
    • határozott fellépés
    • jó kommunikációs és fogalmazói képesség
    • önálló munkavégzés

  • Előnyt jelent:

    Az angol nyelv-tudás előny, de nem jelentkezési feltétel.

  • Amit kínálunk:

    • változatos, a polgári-gazdasági jog tág spektrumát felölelő munka
    • folyamatosan bővülő és változatos ügyfélkör
    • önálló munkavégzés lehetősége
    • tényleges szakmai támogatás, mentorálás
    • fiatal, összetartó, dinamikus csapat
    • versenyképes tudás és munkamorál elsajátításának lehetősége
    • közvetlen kapcsolat-tartás lehetősége ügyfelekkel

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    e-mail útján, fényképes önéletrajzzal

  • Határidő

    2019-02-22