Egyéves az új Polgári Perrendtartás - Lehetőségeket vagy akadályokat teremt az új törvény? - Szakértők válaszolnak | Budapest, 2019. március 20. szerda | Regisztráljon most!

Pozíció:ügyvédjelölt

    Budapesti, XIII. kerületi ügyvédi iroda keres ügyvédjelöltet.

    Az iroda fő profilja: polgári peres és nemperes eljárások, ingatlan jog, társasági jog.

  • Feladatok:

    • okiratszerkesztés,
    • beadványok előkészítése, összeállítása,
    • elektronikus eljárások,
    • jogszabálykutatás,
    • az ügyvéd munkájának támogatása.

  • Elvárások:

    • megbízhatóság, terhelhetőség, a szakma iránti elhivatottság,
    • nagyfokú precizitás,
    • önálló munkavégzés,
    • angol nyelv legalább alapfokú ismerete.

  • Előnyt jelent:

    • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
    • friss diplomás

  • Amit kínálunk:

    Hosszútávú együttműködés, sokrétű tapasztalatszerzési és szakmai fejlődési lehetőség.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, XIII. ker. (Jászai M. térhez közel)

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Kun Emese Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Tóthné Solymosi Ágnes

  • Cím:

    1137 Budapest, Szent István krt. 2. V.em.30.

  • Telefon:

    06(1)302-4563

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mail útján, önéletrajzzal

  • Határidő

    2019-01-22