Egyéves az új Polgári Perrendtartás - Lehetőségeket vagy akadályokat teremt az új törvény? - Szakértők válaszolnak | Budapest, 2019. március 20. szerda | Regisztráljon most!

Pozíció:adminisztratív

    Fővárosi végrehajtó iroda önálló munkavégzésre alkalmas adminisztratív munkatársat keres, teljes munkaidős pozícióba.

  • Feladatok:

    • az iroda iratrendezési feladatainak elvégzése
    • visszaérkező postai küldemények iktatása
    • általános adminisztratív feladatok ellátása
    • a végrehajtó és a helyettesek munkájának segítése

  • Elvárások:

    • érettségi bizonyítvány
    • önálló munkavégzési képesség
    • precíz munkavégzés
    • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

  • Előnyt jelent:

    • szakirányú gyakorlat
    • jogi asszisztensi képesítés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    dr. Makovics János Végrehajtói Irodája

  • Kapcsolattartó:

    dr. Giba József

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    bérigényt is tartalmazó, fényképes önéletrajz megküldésével, kizárólag e-mailben

  • Határidő

    2019-01-23