Egyéves az új Polgári Perrendtartás - Lehetőségeket vagy akadályokat teremt az új törvény? - Szakértők válaszolnak | Budapest, 2019. március 20. szerda | Regisztráljon most!

Pozíció:ügyvédjelölt

    A Kántor, Szilasi, Sárközy és Társai Ügyvédi Iroda munkatársat keres Ügyvédjelölt/Ügyvéd munkakörben

  • Feladatok:

    Főbb feladatok, munkák:

    • jogi dokumentáció, szerződések, szabályzatok előkészítése, idegen és magyar nyelven egyaránt,
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás, tárgyalások előkészítése, tárgyalásokon részvétel,
    • eljárás, ügyintézés bíróságok, hatóságok előtt,
    • idegen nyelvű levelezés, szakmai szövegek fordítása.

  • Elvárások:

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • nagyfokú munkabírás, önálló munkavégzési képesség,
    • gazdasági jog, valamint általában is a gazdasági/kereskedelmi problémák iránti érdeklődés,
    • magas szintű elsődlegesen német, másodsorban angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban,
    • jó tanulmányi eredmények,
    • magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office).

  • Előnyt jelent:

    Előnyök:

    • szakmai nyelv ismerete.

  • Amit kínálunk:

    Fizetés:

    • a nemzetközi ügyvédi irodák által is alkalmazott bérszínvonal,
    • megegyezés szerint cafeteria, BKK bérlet és céges telefon használata.

    Amit még nyújtunk:

    • fiatalos, barátságos munkakörnyezet, kollégák,
    • magas színvonalú, változatos, több jogterületre kiterjedő szakmai munka és tanulási lehetőség, folyamatos mentorálás a szakvizsgához szükséges gyakorlati idő alatt,
    • hosszú távú, kiszámítható karrierlehetőség, karrierépítés,
    • kedvező lokáció,
    • kiemelkedő ügyfélkör.

    Jelentkezés az állásra: attila.kantor@kszs-law.hu és szabolcs.sarkozy@kszs-law.hu

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Kántor, Szilasi, Sárközy és Társai Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Kántor Attila és Dr. Sárközy Szabolcs

  • Cím:

    1123 Budapest, Alkotás u. 39/C.

  • Telefon:

    +36-1/487-1040

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mailben

  • Határidő

    2019-02-10