Egyéves az új Polgári Perrendtartás - Lehetőségeket vagy akadályokat teremt az új törvény? - Szakértők válaszolnak | Budapest, 2019. március 20. szerda | Regisztráljon most!

Pozíció:vagyongazdálkodási ügyintéző

    Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Polgármesteri Hivatal a Vagyongazdálkodási Irodájára keres ügyintézőt határozatlan időre, hat hónap próbaidő kikötésével, felsőoktatásban szerzett műszaki, jogi, vagy gazdaságtudományi végzettséggel, azonnali munkába állással.

    Hasonló területen, ügyvédi irodában, vagy kintlevőség kezelésben szerzett tapasztalat előny, de a munkakörhöz kapcsolódó sokszínű joganyagot elsajátítani vágyó pályakezdők is jelentkezhetnek.
    Nagy munkabírású, csapatban dolgozni tudó, rugalmas gondolkodású jelöltek jelentkezését várjuk.

  • Feladatok:

    • Az Önkormányzat, mint tulajdonos feladatához fűződő ügyekben (ingatlan bérbeadás, értékesítés, egyéb tulajdonosi állásfoglalást igénylő ügyek) válaszlevelek, feljegyzések, szerződések előkészítése.
    • Ingatlanok hasznosításával kapcsolatos teljes körű ügyintézés, pályázatok előkészítésében közreműködés.
    • Képviselő-testületi, bizottsági előterjesztések szövegezése.
    • Társasházi közgyűlésekkel kapcsolatos állásfoglalások előkészítése.
    • Kapcsolattartás más irodákkal, hivatalokkal, ügyfelekkel.

  • Elvárások:

    • Felsőoktatásban szerzett műszaki, jogi, vagy gazdaságtudományi végzettség.
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
    • Precíz munkavégzés, nagy stressz-tűrő képesség.
    • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédi irodában, biztosítónál, illetve vagyongazdálkodási területen szerzett gyakorlat

  • Amit kínálunk:

    • Változatos, kihívásokkal teli feladatkör, szakmai fejlődésre lehetőség.
    • A munkakör a döntést követően azonnal betölthető.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

    Ktv. szerint

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Budapest Főváros XII. ker. Hegyvidéki Pmh.

  • Kapcsolattartó:

    Juhász Katalin

  • Cím:

    1126 Budapest, Böszörményi út 23-25.

  • Telefon:

    224-5900/5196