Egyéves az új Polgári Perrendtartás - Lehetőségeket vagy akadályokat teremt az új törvény? - Szakértők válaszolnak | Budapest, 2019. március 20. szerda | Regisztráljon most!

Pozíció:végrehajtó-helyettes

    Az Egri Járásbíróság mellett működő végrehajtói iroda keres munkatársat végrehajtó-helyettesi pozícióba.

  • Feladatok:

    A Vht. szerint meghatározott, végrehajtó-helyettes által teljesíthető, illetve az iroda tevékenysége során felmerülő egyéb jogi feladatok ellátása.

  • Elvárások:

    • jogi szakvizsga vagy a Vht. 240/F. § szerinti feltételek fennállása
    • határozottság
    • önálló munkavégzésre alkalmasság
    • csapatorientáltság

  • Előnyt jelent:

    • végrehajtói szakvizsga
    • végrehajtói irodában szerzett munkatapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • hosszútávú karrierlehetőség
    • igényes munkakörnyezet
    • versenyképes jövedelem

  • Munkavégzés
    helye:

    Eger

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    dr. Fekete Gábor Végrehajtói Irodája

  • Kapcsolattartó:

    Nagy Diána

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mailen eljuttatott szakmai önéletrajz

  • Határidő

    2019-02-23