Egyéves az új Polgári Perrendtartás - Lehetőségeket vagy akadályokat teremt az új törvény? - Szakértők válaszolnak | Budapest, 2019. március 20. szerda | Regisztráljon most!

Pozíció:szenior jogász

    BUDAPEST KÖZPONTJÁBAN MŰKÖDŐ PÉNZÜGYI INTÉZMÉNY KERES MUNKATÁRSAT SZENIOR JOGÁSZ MUNKAKÖRBE

  • Feladatok:

    • polgári jogi szerződések, szállítói szerződések elkészítése, módosítása
    • belső rendelkezések elkészítése, módosítása
    • az üzleti folyamatokhoz kapcsolódó dokumentumok kidolgozása, naprakészen tartása
    • jogszabályok változásainak nyomon követése, ezekről igény esetén összefoglaló készítése, szervezeti folyamatokba történő átültetése, alkalmazása, az érintettek tájékoztatása a változásokról
    • jogi és szabályozási támogatás nyújtása elsősorban üzleti és egyéb támogató szakterületek részére
    • európai uniós és hazai jogi aktusok, versenyjogi és állami támogatási szabályok értelmezése
    • közreműködés jogszabálytervezetek véleményezésében
    • koordinációs jogi megfelelési projektek végrehajtása
    • belső szakmai anyagok (testületi előterjesztések, vezetői összefoglalók, tájékoztató anyagok, jogi állásfoglalások stb.) elkészítése
    • komplex, egyedi ügyekben történő jogi szakvélemény nyújtása

  • Elvárások:

    • legalább cum laude minősítésű jogi egyetemi végzettség
    • kiváló írásbeli kifejező készség
    • MS Office (word, excel, power point) magabiztos felhasználói szintű ismerete

  • Előnyt jelent:

    • jogi szakvizsga megléte
    • pénzügyi szektor jogi területén, vagy nagyobb gazdasági társaságnál, vagy közigazgatásban szerzett szakmai tapasztalat
    • hitelintézeti jog, polgári jog és európai uniós jog
    • támogató attitűd, pontosság, önálló munkavégzésre való képesség, nyitottság mind a szakmai kihívásokra, mind az adminisztratív jellegű feladatokra

  • Amit kínálunk:

    • versenyképes fizetés
    • modern munkakörnyezet, fiatalos csapat
    • inspiráló, kihívásokkal teli munka

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    HBF Hungaricum Kft

  • Kapcsolattartó:

    Baksa Krisztina

  • Cím:

    6000 Kecskemét, Vacsi köz 8/a

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldése e-mailen fizetési igény megjelöléssel.

  • Határidő

    2019-02-25

További információk

  • Megjegyzés:

    A HBF Hungaricum Kft. keres budapesti megbízója számára munkatársat a hirdetésben meghatározott feltételek mellett.