Egyéves az új Polgári Perrendtartás - Lehetőségeket vagy akadályokat teremt az új törvény? - Szakértők válaszolnak | Budapest, 2019. március 20. szerda | Regisztráljon most!

Pozíció:ügyvédjelölt

    Főként klasszikus polgárjoggal, gazdasági joggal, ingatlanjoggal, követeléskezeléssel és közigazgatási joggal foglalkozó bel-budai ügyvédi iroda ügyvédjelölti állást hirdet jogászoknak, akár frissen végzetteknek is.

  • Feladatok:

    • szerződések, jogi állásfoglalások előkészítése
    • céges iratok és peres eljárás iratainak szerkesztése
    • jogi képviselet ellátása bírósági, hatósági eljárások során
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás
    • klasszikus ügyvédjelölti feladatok

  • Elvárások:

    • legalább cum laude minősítésű diploma
    • számítógépes ismeretek felhasználói szinten (Word, Excel, MS Outlook stb.),
    • ügyvédi munka iránti elhivatottság
    • precizitás
    • önállóság
    • rugalmasság
    • polgári jogból kiváló felkészültség
    • német/angol legalább középfokú nyelvismeret

  • Előnyt jelent:

    • angol/német jogi szaknyelv ismerete
    • B kategóriás jogosítvány

  • Amit kínálunk:

    • fiatalos munkakörnyezet
    • szakmai fejlődés lehetősége
    • gyakorlati tapasztalatszerzés
    • önálló munkavégzés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Firneisz Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Szűcs-Májer Barbara

  • Cím:

    1126 Budapest, Kléh István u. 4.

  • Telefon:

    061-322-4546

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel

  • Határidő

    2019-03-01

További információk

  • Megjegyzés:

    A jelentkezéseket az iroda@fandfiroda.hu email címre várjuk fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel.