Egyéves az új Polgári Perrendtartás - Lehetőségeket vagy akadályokat teremt az új törvény? - Szakértők válaszolnak | Budapest, 2019. március 20. szerda | Regisztráljon most!

Pozíció:ügyvédjelölt

    Budapesti Ügyvédi Irodánk fiatalos csapatába frissen végző vagy gyakorlattal rendelkező egyetemistát, ügyvédjelöltet keresünk ügyvédjelölti feladatok ellátására. Irodánk ügyfele többek között Magyarország egyik legnagyobb ingatlanfejlesztő cége, amelynek nemzetközi környezetű teljes működését támogató jogi munkánk segítéséhez keresünk új kollégákat.
    Szakterületek:

    • ingatlanjog (adásvétel, bérbeadás, üzemeltetés, finanszírozás, stb)
    • társasági jog
    • követeléskezelés
    • munkajog
    • reklámjog
    • szellemi alkotások joga
    • kapcsolódó peres / nem peres eljárások

  • Feladatok:

    • adásvételi, bérleti szerződések készítése, tárgyalása
    • hitel-, zálog-, óvadéki, kezességi, bankgarancia szerződések készítése
    • vállalkozási-, tervezői szerződések készítése
    • telekalakítási-, építési engedélyezési eljárások
    • társasági jogi dokumentumok, szindikátusi szerződések készítése
    • felszámolási eljárások indítása
    • szerzői jogi kérdések kezelése
    • munkaszerződések készítése, módosítása
    • peres / nem peres eljárások előkészítése, vitele

  • Elvárások:

    • szakmai elhivatottság
    • proaktivitás
    • precizitás

  • Előnyt jelent:

    • angol nyelvtudás előny

  • Amit kínálunk:

    Munkatársként hosszútávú lehetőséget kínálunk:

    • számos jogágra kiterjedő szakmai környezetben történő egyedi fejlődésre
    • nemzetközi hátterű munkatapasztalat megszerzésére
    • közvetlen, felelős, szakmai szempontból támogatott és kontrollát közvetlen munkakapcsolatra az ügyfelekkel, üzleti partnerekkel

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest belváros

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    dr. Fütty Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Fütty Tivadar

  • Cím:

    1013 Budapest, Attila út 12.

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    fényképes önéletrajzzal email-ben

  • Határidő

    2019-03-04